Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz Cunaja #1391 üzenetére

    Figyel én tudom, hogyan van a fel állás de az összes TŰZOLTÓ (aki a hivatástudatának él) az utálja ezeket a bukott katona, és határőr tiszteteket, a parancsolgatáson kívül meg kiépített rendszer (itt gondolok az Káreseti rádióforgalmazás a három szerv között, és sorolhatnám még.) Békondinak ez sem tettszet.. szétverésén kívül semmihez sem értenek, még egy feszítővágót is fordítva fognának meg..

    Én még egyetlen egy KFV-s nem látta balesetnél, tűzesetnél valamit is csinálni.. pedig szeretnék..

    Köszi az infót de én tudom, és remélem ezt a sok léhűtőt jövőre likvidálják...

    Nagyon remélem vissza áll a 1997 HSZ-t abban meg nincsen KFV...

    Lásd M1 hóhelyzet a KFV hol volt sehol mert Békondi ehhez sem értett igaz hogyan is tudta volna, hogy mi az a Tűzoltás mikor bukott határőr politikai tiszt volt..

    Sajnos talán a megyei szinten 2 megye van ahol szakmai végzettséggel rendelkező és alapoktól kezdő Tűzoltó a MPK és az MPKH.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák