Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dknight

    tag

    Sziasztok!

    Két hete használom lassan az órát (Gbesttől rendeltem), 3.2.0.1-es MI Fit van rajta. Rá akarnám tenni a 3.2.1-est, de azt írja ki, hogy nem tudom frissíteni, mert hibás a csomag.

    1.Az előző Mi Fit-et le kell hozzá törölni, vagy lehet csak simán ráfrissíteni is elvileg?

    Összességében meg vagyok elégedve, pár dolog zavar rajta:
    - ha valamit IP68-al árulnak, akkor ne kelljen már aggódni azon, hogy pl. tusolásnál beázik... Már 2x voltam vele vízben, utána olvastam, hogy páran már megjárták, szerintem ez gáz.
    -a Mi Fit megjeleníti az üzenetek tartalmát, még ha ékezetek helyett hülye karaktereket használ is, de nem jeleníti meg a hívó fél nevét, tehát így tök feleslegesen jelzi ki a hívást szerintem.
    - a Notify & Fitness kijelzi a hívó felet, de az üzenetek tartalmát nem.

    2. Nincs véletlen egy olyan app, amelyik mind a kettőt tudja egyszerre? Ha megveszem a Notify és Fitness pro verzióját, akkor az tudja kezelni ezeket a problémákat?

    Köszi a segítséget!

    Azoknak akik watchface-el küzdenek, ajánlom a Notify & Fitnesst! Letöltöm a telefonra az Amazfitwatchfaces.com -ról a kívánt wf-t és a N&F Beállítások/alapok/Firmware Frissítés menü - Custom watch-face opcióval minden gond nélkül felrakom.

Új hozzászólás Aktív témák