Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fossza

    tag

    Sziasztok,
    Többen is előjöttek már ezzel a témával, van akinek csont nélkül működik, van akinek sehogy sem jön össze, én most az utóbbi csoportba tartozom: Endomondo android app és Amazfit Bip párosítása pulzus mérőként. Mi Band 2-vel simán működött, hogy a Tools and Mi Bandben folyamatos pulzus mérésre állítva az endomondo megtalálta és használta a Band 2 pulzusmérőjét edzés alatt. A Bippel ezt sehogyan sem tudom megoldani pedig számomra nagyon fontos lenne. Próbáltam a gyári Mi Fitben az órát láthatóvá teve, tevékenység indítása után, Mi Bandage-ben állandó pulzus mérésre állítva, Amazfit Toolsban állandó pulzus mérésre állítva, és ezek kombinaciójával, de az Endomondo app egyszerűen nem látja az órát. Volt aki azt írta, hogy neki ez simán működött. Minden érintett app minden kapcsolódó jogosultsága megadva. Próbáltam Staravaval is, az sem látja az órát. Mi lehet a probléma, hogyan lehetne megoldani? A Mi Fit app használata és annak több lépéses szinkronizálása számomra több okból sem megoldás. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák