Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    válasz SH4D0W2011 #12 üzenetére

    Tudod mit tapasztalok:
    Számítógépszervizekbe, számítástechnika tanárok akik játékokból kiöregedtek, és internetszolgáltatók félnek a Horizon Zer Dawntól és folytatásától mondtam ha kiszedik a banditákat akkor nem lesznek benne gyilkosságok.

    Akkor is be vannak sz.rva mint a kontrollertörő soulsborne játékoktól hogy mindenki olyan agresszív lesz a Horizon Zero dawn könnyű bossfigtjaitól meg robotos harcaitól mint a soulsborne játékok istentelenül nehéz bossfightjaitól és mi ezért nem bűnhődünk, mi ezért nem süllyedünk el a föld alá.

    Szerintem ha gamepodon ezt csinálnák, mert személyesen üvöltöztek velem.egyből repülnének.

    Sőt a Cod 2 meg MW 1 multijáért is hogy gvolt rá példa hogy gyerekek agresszívak lettek tőle, meg fogyatékosok bekattantak nem bizonyított, de ott is azt hiszik azért kéne elsüllyednünk a játékkal a föld alá mert félnek mint a Bloodborne, és Sekiro játékoktól.

    Az utóbbiakhoz meg van aki azért ragaszkodik mert a legtöbb mai játékban hard fokozaton sem talál kihívást, a fajtörők sem különösebben nehezek. Ettől is agyvérzést kapnak.

    Na én ilyenekkel nem társalgok.

    Szóval ha rajtuk múlna izgulnának hogy a szülők mondassák le velem a Horizon II forbidden west előrendelését
    és agyvérzést kapnának hogy nem lehet, mert volt rá példa hogy kőbe vésett rendelést kihoztak már nem lehetett lemondani.
    üdv:
    Bandi

Új hozzászólás Aktív témák