Hirdetés

Aktív témák

  • Flintastic

    újonc

    Sziasztok!

    Azóta áll fent a problémám, hogy három hónapos lett a gépem. Játék közben az FPS 60-ról drasztikusan lezuhan 25-30-ra, nagyjából fél perc erejéig, majd visszaáll az eredetire. Pár percenként ez ismétlődik. League of Legends, Hearthstone, CS:GO amik inkább mentek, de lényegében tökmindegy, mivel játszom, ugyanaz történik. Lehet ez régebbi játék, esetleg újabb, nem számít. Kétszer volt szervizben még a garanciás időszak alatt, mindkétszer három hét után visszaállt a probléma. Egyik alkalommal azt mondták, hogy a processzor hűtése nem megfelelő. Azóta már a Chrome-mal való böngészés is gondot okoz sokszor. Elég hangos is alapvetően, de néha kiemelkedően gázos.

    Nem tudom, mitévő legyek, ha már a szervizelés után 3 héttel megint rossz. Vittem volna máshova is, de úgy gondolom, sok kókler dolgozik a szakmában (akinek nem inge...), én pedig nem tudom, kiben bízhatnék meg ilyen téren, mert nem értek hozzá.

    A gép:

    Asus M5A78L-M LX3
    QuadCore AMD FX-4130, 3817 MHz (19 x 201)
    Asus Radeon HD7750
    1x4 GB DDR3 1600MHz (azt hiszem valami HyperX)
    XDL Basic X-01 ház
    Windows 10 Pro x64

    Nem egy nagy szám az egész, de ez akkor sem normális. Mellékelek egy képet a mért hőfokokról, bár nem mindet értem, azért ami mellett láng van, az feltételezem gázos :D Ez Hearthstone közben volt. [link]

    Mit tudnék csinálni ezzel? Három éves múlt a gép, eddig szenvedtem vele, de már ideje lenne valamihez kezdeni. Örülnék, ha nem kellene rá sokat költeni, diák vagyok, és havi több tízezer forint sajnos nem áll a rendelkezésemre e célra a diákmelóból. Remélem ti tudtok valami okosságot! :R

  • Pompi

    MODERÁTOR

    A témát zártam, itt tedd fel a kérdésedet, látogatott topik, hamarabb választ fogsz kapni.

    Feel Good Inc.

Aktív témák