Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Dilikutya #36 üzenetére

    Hát nem tudom, nekem ezzel nem volt gond, bár lehet azért mert szerettem a 90-es években akció rpg játékokat. :D

    Boba Fett-et még nem néztem meg, arról nem tudok nyilatkozni.

    Obi-Wan sorozatban meg hogy ne lenne Luke és Leia, hisz ugye azt a feladatot kapta, hogy "vigyázzon" Luke-ra és azért gondolom emellett figyelemmel kíséri Leia sorsát is.
    [SPOILER]
    A küzdelem meg szerintem azért is volt jó benne, mert ugye kb a sorozat feléig
    egy elgyengült Obi-Wan-t lát az ember, aki teljesen enerválttá vált a "számüzetésében", nem gyakorol, nem él a Jedi-k útja szerint, de a sorozatban szépen felismeri hogy nem teheti meg ezt, lassanként visszatér az erő útjára. Attól hogy ő megpróbálja elfelejteni vagy tudomást sem akar venni a problémákról attól azok léteznek és gyerekek is veszélyben vannak amiatt, mert ő létezik. Nem túl nagyívű a történet, de láttunk már rosszabbat is.
    A harcuk meg szerintem látványos és abban megállja a helyét, hogy kellhet, mert ott van a végső pont amikor visszanyeri a teljes erejét. Magába és erőbe vetett hitét.
    Lehet csak szerintem de Obi-Wan mindig is erősebb volt Anakinnál, hisz legyőzte már 1x és most is, így jobb Darth Vadernél is (ugye már maga Vader is két külön személyként beszél magáról, aki volt és ami most, számára is meghalt Anakin)

    Bár ez lehet csak a saját magam belemagyárázása, de nálam így csengett le. Ezért is élveztem.
    [/SPOILER]

    Ez az SW vonulat amit az Obi-Wan-ban és az Andorban nyomnak, nekem sokkal vállalhatóbb, mint az utolsó 3 rész a Skywalker saga-ból.

    Szerintem ne nézd meg az Andort, mert tuti nem tetszene, ezek után amit leírtál a Mandalorianről és Obi-Wan-ról.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz Dilikutya #36 üzenetére

    ó, nem írja felül az EP4 történéseit talán, mert az sosem derült ki, mikor találkozott Obi-Wan és Vader utoljára

    A sorozatban én nem éreztem tanítvány-mester viszonyt az utolsó találkozáskor, márpedig Vader elég konkrétan ezt mondta az ep4-ben

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Dilikutya #36 üzenetére

    Úgy tűnik minél kevesebb Star Wars film tetszik valakinek, annál nagyobb SW fan-nak tartja magát. :DDD
    Én 7 évesen láttam a New Hope-ot, azzal a feelinggel nem ér fel semmi, ezt el kell fogadni, onnantól nem várok mást a szériától, mint hogy egy rövid ideig visszavigyen abba a világba.
    Ezt eddig mindegyik SW film vagy sorozat hozta valamennyire, legkevésbé talán a Lucas féle 1-2-3 epizód.
    Ha a Mandalorian nem tetszett, akkor szerintem engedd el, mert irreálisak az elvárásaid.

Új hozzászólás Aktív témák