Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Figyelembe véve, hogy milyen sok pénzt emészt fel egy-egy Marvel meg Star Wars sorozat, pláne az speciális effektek miatt, nem csodálom a veszteséget. Ha viszont ennek a költségcsökkentésnek az lesz az eredménye, hogy kevesebb sorozat érkezik (azaz: nem fut párhuzamosan a két nagy franchise), de azok minőségileg összeszedettebbek lesznek, akkor az egy jó út lehet a Disney számára.
    Amit viszont nem akarok, az az elérhető katalógus megnyirbálása a kevéssé nézett filmklasszikusok kiszedésével. Amit most a WBD csinál az HBO Maxszal...

    #10 Dilikutya A Marvel sorozatokból én egyelőre csak a WandaVisiont néztem meg, de az tetszett. Pedig nem rajongom a sitcomokért, bár idővel stílust is vált. Sőt, egész estés mozifilmben ez nem működött volna!
    A második bekezdéssel viszont nagyon is egyetértek, a D+ fő vonzereje a saját katalógus, amibe a klasszikus rövid Mickey Egér, Donald Kacsa, Plútó stb. mesék is bekerültek, sőt, még Silly Symphonies rövidek is. Az HBO Maxnál ezt hiányolom (nincsen fenn egy klasszikus Looney Toones vagy Tom & Jerry sem, de a Hannah-Barbera katalógus is hiányzik!), a legfőbb vonzerő ott inkább a friss mozifilm kínálat a Sony-Coumbia és egyelőre Paramount meg Universal filmekkel is.

    #15 kpbendeguz "Ehhez képest ma már minden szerencsejátékos, aki a rövid távú árfolyam ingadozásokon próbál nyerészkedni befektetőnek hívja magát"
    Ez korábban se volt másként, lásd dot.com lufi.

    #26 Narxis Ha ennyi jót írtok róla, akkor a jövőben lehet adok az Andornak egy esélyt. A SW sorozatokból csak az Obi-Want láttuk, de az nekünk nagy csalódás volt.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák