Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz SunMount3r #9697 üzenetére

    Az MX3-hoz megjegyezném, hogy kettőnél is több "változatban" létezik.

    Én magyar forgalmazótól megrendeltem (kb. 3-4 héttel ezelőtt) és akkor pár napon belül meg is érkezett a "backlight"-os változat.
    Csak épp az volt a probléma vele, hogy nem QWERTY billentyűzet volt a hátoldalán, hanem cirill (orosz) betűs.
    Amikor rákérdeztem, hogyan oldanák meg a felmerült problémát, azt válaszolták, hogy megnézték a raktári készletet és mind cirill betűs volt, amit eddig észre sem vettek... :U
    Sajnálják a dolgot, szállítás több mint egy hét múlva lesz (volt) és majd ingyen cserélik.
    Így is volt, jött a futár, hozta az újat, vitte a régit. Nagy piros pont a forgalmazónak.

    De...
    Ugyan a másik példány már QWERTY billentyűzetes, azonban ez egy másik klón, még a doboza sem ugyanolyan. Igaz teljesen jól működik, de nem backlight-os. Ráadásul elvileg ez a változat drágább náluk és máshol is, de nem kellett semmit sem ráfizetnem.
    Mindegy, most már beletörődtem a világító gombok hiányába.

    Tehát ilyen volt az első (backlight, a képen láthatóval ellentétben cirill betűkkel):

    És ilyenre cserélték (nincs backlight):

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák