Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz c4 #933 üzenetére

    És ezt mivel játszod le? Mert szerintem nem a Himedia lejátszóval... -> Pedig ezt a Himedia belső lejátszójával játszottam le a 24p bekapcsolásával. Arra viszont én emlékeztem rosszul, hogy hogy 23.976-os a forrás videó, mert az MPCHC szerint 25p-s. De úgy látszik nem én vagyok itt az egyetlen aki "nem olvas rendesen, vagy nem emlékszik arra amit olvas" a fórumon, mert írtam is, hogy ez egy SD felbontású AVI videó. Tehát semmi köze a Blu-Ray-hez. Ha az zavart meg téged, hogy a képen az Info sávban "Blu-Ray" látható, akkor szeretném most közölni veled, hogy ez a TV bemeneti forrás címkéje, amit Samsung TV-knél minden esetben Blu-Ray-re kell állítani, ha külső lejátszó eszközt csatlakoztatunk rá. Tehát megint semmi köze a Blu-Ray-hez.
    Annak ellenére, hogy te váltig bizonygattad mind végig, hogy nincs 25p, tessék, de ezen nem szeretnék tovább lovagolni...

    blakey:
    23,976p-t soha nem fog kiírni a tv-d, 23,976p esetén mindig 24p fog kiírn->Köszönöm. Ennyivel is el lehetett volna intézni a dolgot és nem csak a ledegradálások, meg már a harmadik rákérdezésem után.

    Nekem is annyira triviális, mint bárki másnak akinek ez az első androidos lejátszója (igaz, előtte volt 7 médialejátszóm), annyi különbséggel, hogy én elolvasom a topikokat és megértem, a Kodi kiegészítőről is van leírás, androidos lejátszóhoz külön kell telepíteni. -> Triviiális=egyértelmű? Nem igazán tudom megfejteni ezt a mondatot, ha neked már 7 médialejátszód volt, akkor hogy méred ehhez azokat akiknek ez még csak az első? Én is olvasom és értem is a Topic-okat, bármely furcsa is, megpróbálok a témát érintő dudásomhoz képest a legjobban értelmezni, de nem hinném, hogy pár hétnyi szabad idő alatt, minden szóban forgó részletet betéve kellene ismernie az embernek. Te nem ismered az én felhasználói szokásaimat, igényeimet sem, nem tudhatod engem mi érdekel inkább ezzel kapcsolatban, vagy épp mi más, ami téged meg nem. Pl. a Kodi-s freki váltás nálam nem priori, mert a belső lejátszót preferálom, de kíváncsiságból RÁKÉRDEZTEM (neagyisten egy releváns fórumban, persze mire is való akkor ez az egész Prohardver), hogy hogyan működik pontosan. Kutakodhatok a Futeko fórumán, igaz, tettem is eleget és tenni is fogom, az hogy ez per pillanatig nem terjedt ki teljes körüleg, minden apró részletre, ez alatt az alig 2 hét alatt, azért akkor most töredelmesen is bocsánatot kérek mindenkitől.... Ámen.

    (#938) djnice: Köszönjük a gyorstalpalót. De ugye azt te is belátod, hogy a ennek gyak. semmi konkrét köze nem volt ahhoz a témához, amiket kérdeztem. Viccként persze biztos lehet értékelni, remélem akkor te jót szórakoztál. Szerintem nyugodtan kereshetsz valaki mást célpontot, amin kiélheted az iróniádat, mert én ebben a kontextusba nem tudom sokra értékelni és nem is leszek partner hozzá, ha nem haragszol.

    Joshi: Köszönöm, ez már normális hozzáállás. Hasonló válaszokra számítottam, amikor feltettem a kérdéseket. (Csak úgy tűnik valakinek az itteni "Szakmai Topic"-okról és úgy a Fórumról általában, teljesen más fogalmi elképzelései vannak, mint általában...)

    Továbbá: ezen részét részemről lezártnak tekintem ennek a vitának és további jó videózást mindenkinek!

    Köszönöm a türelmet és PEACE!

Új hozzászólás Aktív témák