Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    Sziasztok,

    Több kérdésem is lenne, mivel már vagy legalább 1 éve... vagy több nem olvastam a fórumot ezért feltenném az alábbi kérdéseket (szerencsére nem is volt rá szükség csak egyszerűen használtam és működik ahogy kell):
    Az összefoglalót átnéztem, de nem vagyok biztos benne, hogy jól értem a frimware frissítéssel kapcsolatos dolgokat:
    A q10 pro-mon jelenleg a : 2.0.6-os firmware van fent, de szeretném frissíteni az összefoglalóban szereplő 2.1.1 -re ha van értelme szerintetek?

    Sajnos automatikusan nem frissít autó updattel, mert azt írja, hogy a legfrissebb van rajta, egyébként meg vagyok a jelenlegi frimwarrel elégedve, csak a youtube alkalmazás nem fut rajta és nem is tudja frissíteni ha a frissítésre kattintok, mert hogy nem kompatibilis az írja, de ezt leszámítva semmi gondom sincs. (Kop kop balkézzel alulról fán)

    Az a kérdés, hogy tudok-e úgy frissíteni 2.1.1, re hogy megmaradjanak a beállítások?

    Egyébként történt valami updat ea Himedia részéről ami említésre méltó, vagy valami bejelentés az updattel kapcsolatban vagy a q10 pro-val kapcsolatban ami említésre méltó?

    Köszi előre is a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák