Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz blakey #862 üzenetére

    Mindent kipróbáltam és nagyon úgy tűnik hogy aránylag minden jól működik. A frekiváltás teljesen jól működik ezt kimerem jelenteni. A bizonyos időközönkénti akadás minden esetben jelen van, valaki írta hogy csak nagy méretű videóknál tapasztalta amit én nem tudok alátámasztani mert nem teszteltem. Általában a lehető legnagyobb méretű fájlokat nézem, de lehet hogy csak MKV esetén van ez a jelenség, idővel letesztelem.
    A beállításaim az eszközökön:
    Erősítő 01, 02
    Himedia Q5 Pro: 01, 02, 03, 04

    Ezeket az infókat látom az éppen lejátszott filmről.
    TV
    Q5 Pro (gyári lejátszó)
    Erősítő (az erősítő ilyen formában csak az mkv kiterjesztést tudja megjeleníteni, a wmv, m2ts stb csak az erősítő kijelzőjén jelenik meg).

    Engem most leginkább az bosszant hogy a képformátum RGB, pedig tisztán emlékszem hogy korábban YCbCr420 8bit volt vagy valami ilyesmi. Tudtommal az YCbCr jobb mint az RGB már ha ilyen szinten van bármilyen jelentősége. Mitől lett RGB? :F Az alábbi képen a Q5 pro menüjében semmi más opciót nem enged választani csak az YCbCr420 8bit-et, de ettől függetlenül RGB-ét ír az erősítő infójában. :F Ha rákattintok valami másra akkor azt írja hogy nem támogatott, de az RGB444-re is. :D

    Q5 Pro 01
    Q5 Pro 02
    Q5 Pro 03

    ui.: a Q5 Pro Display menüben tök mind1 hogy mit állít az ember, mert az csak a lejátszó menüjére vonatkozik, itt nincs is Auto opció. Ennek inkább Desktop-nak kellett volna lennie mint Display-nek. :U Egyébként ez ugyan az mint a Settings-en belül a Custom Display Format menüpont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák