Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz Joshi #483 üzenetére

    Ha valakinek számít a hangzás, akkor vesz egy normális házimozi szettet, tudom hogy sokakat nem vet fel a pénz, de van egy határ ami alá nem érdemes menni. Sajnos a házimozi nem olcsó mulatság főleg akkor ha megakarunk lépni egy elfogadható szintet.

    ->Sajnos úgy látszik te is ezen felfogású felhasználók táborát gyarapítod, ami a te szemszögödböl nézve lehet, hogy normális, de annyira kategórikusan ki van belőle szorítva minden más alternatíva, hogy elég szemellenzősnek tűnik.

    Előtte egy 2700Ft-os műjanyag' Creative bögre szettem volt és hidd el épp elég előrelépés volt ahhoz képest hangzásban ez a Genius is. És itt egyáltalán nincs meg az "olcsó húsnak híg a leve" jelenség. Lehet nem szól úgy mint a te 50+K-s hangfalaid (csak tippelek) az erősítőddel megspékelve (eszt senki se mondta), de amit ezért a pénzért ki lehet hozni, jelenleg nekem nincs jobb választás. És meg is vagyok vele elégedve, nem "savanyú a szőlő", ezért az árért nagyon is korrekt hangminőséget kaptam. Jó, persze mondhatnám, hogy "tervbe van" egy középkategóriás erősítő, a hozzá való 5.1-es csudahangfalakkal, de mindek, ha szerintem ez is nagyon korrektül szól és jelenlegi igényeimnek megfelel. Mások az igényeink és a preferenciáink, ezért zavar egy kicsit a fenti hozzáállás :N . Van még számtalan más technikai kütyü, amire szívesebben költenék, de egy szerintem nagyon is jó alap szint már megvan. Nem repedt fazék, nem brummogó műjanyag' 2.1. Ja: és biztos, hogy nem gerjed semmi és hogy ennek semmi köze a konnektorokhoz, vagy a hangfalakhoz se...

Új hozzászólás Aktív témák