Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz blakey #295 üzenetére

    Mert én is leírtam, hogy a hozzá illő felirat egyáltalán nem csúszott, simán letöltőm és nem csinálok vele semmit. ->Ha te eddig nem tapasztaltad, attól még nálam lehet ilyen eset. Másodszor ez nem user error: ha rendesen be van időzítve a felirat, akkor tök mind 1, hogy te csináltad meg "házilag" vagy már eleve a videóhoz volt igazítva.

    Számítógépes lejátszás meg eltér egy asztali lejátszótól és nem minden esetben úgy működik ahogy azt egy HTPC-n megszoktuk.-> Lehet valami olyasmiről beszélsz ami még nem tudok? Mert szerintem meg, ha egyszer rendesen be van állítva az időzítés, akkor tök mindegy, hogy mivel játszod le: PC-s videólejátszóval, vagy Android Box-al, az időzítésnek minden eszközön ugyan úgy igazodnia kell a filmhez. Pl: van egy "filmhez való" feliratod (ahogy te hívod), ennek az időzítése ugyan úgy fix, mint azokénak, amiket én időzítek házilag. És mivel a fix az fix, így nem kellene különbségnek lennie egyik lejátszón sem, normál esetben. Ez nem a felirat hibája.

    (De ha valami elkerülte figyelmemet, vagy még nem tudok ezek kapcsán, akkor nyugodtan szóljon bárki, csupa fül vagyok! :) )

Új hozzászólás Aktív témák