Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Gtaati #145 üzenetére

    Próbáld ki, tulajdonképpen véletlenül próbáltam ki, azaz olvastam róla, de a vidon.me-t szerettem volna telepíteni de az még nem érhető el, ATV4-en MrMC-t használok és úgy voltam vele, hogy talán egy picit továbbfejlesztett a Kodihoz képest és így is lett. Kodival (nem belső lejátszó) többnyire sorozatokat nézek, mert azzal könnyebb "jelölni" a nézett, nem nézett anyagokat és tegnapelőtt feltűnt, hogy az új évadnál "rángatozik" a kép, elindítottam a belső lejátszóval és ott nem volt gond. Tegnap feltettem az SPMC-t és végre azzal sincs gond, sőt, ugye nincs ez a dinamikus kontrasztszerű ingadózás sem de még a lejátszás is folyamatosabbnak tűnik, bár ezt még jobban szemügyre kell vennem. Jelenlegi állás szerint a Kodi csak arra használom, hogy a filmeket elindítsam a belső, beépített lejátszóval, ha zenét vagy sorozatot nézek, vagy csak úgy van kedvem akkor SPMC-t használok és egyelőre, jelen pillanatban, "szeretem" a lejátszót. :)

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák