Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    nagyúr

    válasz VoidXs #113737 üzenetére

    A túlzáson vontam fel a szemöldököm, hogy nyílt lábszárcsonttörésre sebtapaszt akarunk tenni, hogy majd egy erősítő cserével helyreáll a dolog. Egy alap műszaki szintet mindegyik megugrik, de hogy sistergősen szar lenne, azt nagyon kétlem, bemegyek egy Media Markt-ba és hacsak nem a hobbiműanyag legfosabb monó bébiőr szart emelem le a polcról, vagy valami hülye walkie-talkie-t, egyik sem fog sisteregni, egy Denon a dedikált erősítő ligában ilyet nem engedne meg magának. Utoljára ami sistergett, az hugom velem egyidős japán Nikko tranyósa volt a bemenetválasztója miatt, ja meg nagyapám Sokol-ja a meggyfán, de tényleg.

    Egyébként 3 éve ismerősöm Denont vett, én sem tapsoltam körbe, de ez finomabb (amúgy így is óriási) eltérés ahhoz képest, mint amikor műszakilag halál ótvar tré az egész és tényleg sistereg, mint egy öreg Sokol.

    Úgy látom, van hajlandóság erősítőt is cserélni. Akkor cseréljen, én nem bánom, de a mélyei nem attól fognak megjönni, hanem a Grundigoknak kell mennie. Legalábbis, azoknak feltétlen, mert szép angolosan: a kemény bottleneck ott van.

    Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája.. kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül !

Új hozzászólás Aktív témák