Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Mathiask #92236 üzenetére

    Ha egy mondatot ragadsz ki, az értelmetlenné teszi az egész hsz mondanivalóját, de legyen:
    Ha valaki ebbe a topicba jön, az tudatlan. Én magam is tudatlannak tartom magam, első rendszerem raktam össze úgy-ahogy, kevés dolgot tapasztaltam az igazi sokat megélt öregekkel szemben. DE hallottam pár olyan rendszert, ami HIFI szemlélettel volt össze rakva, ahogy az enyémet is igyekszem össze hangolni, és ily módon, aki idejön, azt igyekszem effelé terelni, a HIFI felé, mert az jó. Élményt ad, olyan hangokat, teret, ami miatt az ember akkor is csendben marad és figyel, ha nem a kedvenc zenéje szól. S aki idejön, annak csak útmutatást tehetünk, de ez az útmutatás különbözzön már a milyen teszkós minihifit vegyek szemléletű fórumtól. Ez egy HIFI topic, hatalmas értékekkel és tudással. Nem kell fekete öves hifistának lenni ahhoz, hogy az ember a jobb élményt akarja hallgatni, s ily módon ha már idejön valaki kérdezni, akkor szólni kell neki, hogy a zenehallgatás és a hifizés között hatalmas különbségek vannak és ez egy hifi fórum.Ez kb olyan, mintha azt mondanád valakinek, hogy menjen zsebpecával tengerre, csak legyen elég söre. Az is horgászat, de egy egészségesebb kardhal feljelenti becsületsértésért a zsebpeca miatt... :B

Új hozzászólás Aktív témák