Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz salesman #86763 üzenetére

    Szóltak, hogy nézzek be, mert amúgy is okafogyottá vált, ami miatt hanyagoltam a topikot röpke 416 hsz. óta.
    Hízik az egóm, köszönöm a bizalmatokat! (Tudom, hogy nem volt más, aki vállalja. :P )
    De felelősen én se tudom elvállalni (ismét), mert dec. 3-tól új pozi új cégnél, ráadásul ez eggyel magasabb, mint amiben eddig voltam.....

    Még egyszer köszi és remélem, hogy a) gazdája is lesz a topiknak és b) élhető marad a hangulat! :R

    (Amúgy mi lenne a feladat? Engem jobban idegesítenek biz. fajta kommentelők, mint amennyi ideig szokták őket hagyni, hogy rontsák a légkört. Én tegyem őket OFF-ba mindig? Kösz nem. :) )

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák