Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz fehér_ember #86782 üzenetére

    AGD R2R-Darkvoice-nál volt jobb úgy, hogy meg azt megelőzően nem hallottam jobbat.

    Vendégségben PC-USB-DAC-Előerősítő-Fejes volt a lánc, saját meg ugye RPI3-Allo Digone (Ifi táp)-Koax-ANT DAC-NAD D3020-ATH AD900X.

    TMP honlapján még nincs fent, ne is keresd!

    Barabás villában beszéltem a fejlesztővel, meg megpróbáltam hallgatni, de nem igazán volt alkalmas a környezet, nagyon hangos volt minden. HEED CD játszóról próbáltam hallgatózni, de nem voltam igazán megelégedve vele...

    Elkértem egy próbára, péntek de. óta hallgatom.

    Egyébként ez egy csöves dac, tele élettel, igen jó felbontással. ( Mundorf, katonai cső, 3Farados kondi kutyafüle nem tudom )

    Még annyit, hogy legyen mihez hasonlítani, a NAD D3020-am DAC-ja arra volt elég, hogy a DIY hangsugárzóim, és az ATH fejesem között minőségben nem találtam különösebb differenciát.

    TMP ANT dac-kal a fejes most mérföldekre ellépett a DIY hangsugárzóktól, úgy hogy a NAD maradt az erősítő, meg a vágy hogy lecseréljem a hangsugárzóimat egy nagyobb felbontásúra.

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák