Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rukh

    aktív tag

    válasz bta1 #85998 üzenetére

    Kedves bta1!

    A 85871. hozzászólásban egy PH őstag lelkesen nyilatkozott egy több milliós hangdoboz meghallgatása után.

    A 85881. hozzászólásban egy PH fanatikus tag (Te) megítélésem szerint kevésbé lelkesen írt pár sort (feltételezem, hogy Te is hallottad ugyan ott, egyébként min alapulna a véleményed).

    Képzeld magadat az én helyembe (vagy bárki máséba, aki abszolút nem vájtfülű, egyáltalán nem magasra értékelt berendezésen hallgat zenét, de érdeklődik és tanul a Fórumban), mit gondoljak a Fórum két elismert/tapasztalt szakembere/hozzászólója által leírt némileg ellentmondó vélemények alapján? Ebben a helyzetben mennyire szükségesek/relevánsak a kérdéseid? Mi köze van az én tapasztalatomnak a két vélemény összevetéséhez? Feltétlenül szükséges a (szubjektív) élményt komponensekkel, felvételekkel, körülményekkel, folyamatos analízissel körülbástyázni?

    Lehet, hogy a "túl jól szóló" rendszer kissé pongyola megfogalmazás, az ezzel kapcsolatos gondolatomat ld. a fapaci kérdésére írt válaszomban.

    Sok hasznos, véleményformáló hozzászólásodat olvastam eddig, remélem ez után is így lesz :)

    Üdv mindenkinek, Rukh

Új hozzászólás Aktív témák