Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Möhe

    addikt

    válasz narpi #832 üzenetére

    Ha külön veszed meg az erősítőt és a hangfalakat akkor több lessz mint 100k a végösszeg. Általában ha hangfalszettet mutatnak akkor a mélyláda nem szokott benne lenni a csomagban,és azt még külön kellene megvenned.
    1.yamaha rxv-357 (48k)+yamaha nsp-240 hangszett (25k) = nemrossz együttes de minimumról indul a dolog
    2. yamaha rxv-357 + yamaha nsp-430 (65k) hangszett = itt már kicsit strapabíróbb hangszettel van az erősítő. Mindkét esetben van mélyláda is a szettben.
    De ezek nem álló hangfalas hanem kisebb, polcra vagy ahova éppen tudni lehet (falra is) ,vagy helyet tudsz neki szorítani. Jól gondold meg milyen minőségű dolgokat veszel mert ugyebár hangos a mozi,ha elszáll a hangszóró membránja akkor gázban leszel.Folymatos nagy terhelés mellett elfáradhat a hangszóró és nem szól szépen (ez most hülyén hangzik de nem tom máshogy mondani :P )
    Vagy itt esetleg ( nekem ez a tipuselőd van és nagyon üt, 1 éve használom és nem bánok vele halkan :) )[link] bár ez kicsit több mint a kereted vagy ez ami bőven belefér[link] Ha lehetőséged van menjél be 1 szakboltba ( ne tesco,vagy hipermarket) és halgassad meg köbö 70-80% hangerőn a lemezt( lehetőleg dvd legyen) amit te viszel vagy ha van ott dvd akkor azt amiben vannak cstajelenetek , pl.: robbanás meg hasonló robajok,üjj le és hallgass. Lehetőleg ne legyen 1 nagy üres szalon amiben sok az üres tér mert otthon kisebb hangon is jobban szólhat a cucc mert a falakról visszaverődik a hang. Kérjél prospektust vagy árajánlatot hogy mit tudnak neked még összerakni aztán osszad meg mire jutottál. Nem kell megvenni az első hallgatás után kapásból mert lehet még van máshol is ami neked tetszene. A magamét is 2 heti gondolkodás után vettem meg ( eladó voltam a boltban ahol szólt a házimozi és megtetszett a hangja) nem bántam meg,én örültem neki hogy hazahoztam. :)) Jó hajkurászást.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák