Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    Nah, nekem végre összeállt valami megint.

    Irtó gáz, amikor nincs kész a cucc, mert állandóan ez után járkálok, meg ezzel foglalkozom :(, vizsgaidőszak előtt ez nem jó.

    Szóval elég kommersznek mondható cuccom lett, de nem baj. :)

    Az erősítő egy Sony TA-N55 ES végfok.

    [kép]

    Nem teljesen gyári - Audioquesttel át van kábelezve, meg a csatlakozók ki vannak cserélve komolyabbakra. Van rajta hangerőszabályozó is, szal rendben van.

    A hangfal egy Tannoy D80, vagy másnéven 638.

    [kép]

    2x20 centis hangszóró, a felső dual-concentric, trapezoid alaprajz.


    Az egésznek eléggé jó hangja van szerintem, hallgattam mást is, drágábbakat is, de valahogy van összhang, bár a CAT5 triplafonást még nem sikerült befejezni. Meglehetősen lágy hangja van, ez nagyritkán tompaságba csap át. Emellett hihetetlenül precíz térleképezése van, a középtáj pedig rendkívül kellemes, az énekhang nagyon szép.

    A többi majd kiderül később, az mindenesetre jó, hogy viszonylag kevés pénzből nagyjából utolértem az Audioplan-Pioneer párosomat, csak van mélyem is.

    Megjegyzem, nem ''csak úgy'' vásárolgattam be, szóval több dolgot is meghallgattam előtte. Rogerset és Lecsont pont nem, a Rogers a felépítése miatt egyáltalán nem lenne praktikus ide, a Lecson meg nincs helyben, Székesfehérvárra nem volt lelkierőm leutazni.

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák