Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Bodz #77120 üzenetére

    Nem baszogatsz. :)
    De úgy volt, de telefonálgattam, és nem volt ez a két dolog (CXA60 + Aria 906) egyszerre sehol. Nem tudtam volna meghallgatni sajnos. Legalábbis én nem találtam helyet, meg kellett volna rendelniük. Aztán persze, valószínű kaptam hasznos tanácsokat is, tényleg. De rá akartak beszélni más dolgokra. Persze ami náluk kapható. Teljesen más irányba akartak elvinni minden téren, nekem meg ehhez már nincs türelmem. Nem akarok erre hónapokat áldozni az időmből, és úgy éreztem hetek múlva se lennék előrébb semmivel. Az, hogy mindenhol mindenki mást mond az nekem egy picit sok már, és kezd betelni a pohár.

    Az az amazonos kütyü sokat javítana a szetten amit linkeltél? Arra akarsz célozni, hogy a CXA60-ban lévő DAC a gyenge pontja az egésznek jelenleg, meg a Toslinkos optikai kábeles összeköttetés? Ha ezzel az SMSL X-USB-s kütyüvel csatlakozna a számítógéphez USB-n keresztül akkor az sokat javítana a minőségen?
    Az erősítőből menne ebbe az amazonos cuccba az optikai kábel, és az SMSL-ből meg az USB a számítógépbe?

    Kábel akkor Oehlbach Rattle Snake 3M[link] Nemir Ombe tanácsára, elvileg ez már elég jó fajta kábel.
    Banánból akkor meg ez a 11 ezres Oehlbach Solutions Banana lesz [link].

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák