Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    válasz Kiskokó #73025 üzenetére

    szerintem egyáltalán nincsenek olyan jól keverve a számai. ugyanakkor teljesen mindegy mit mondunk, mert ha te azt hallgatod, ismered és szereted, akkor van értelme azon tesztelni, mert hallani fogod a változásokat. csak nem fog kiderülni mit tud legjobb esetben a rendszer. én pl. ezekkel szoktam tesztelni: Bach - D-moll Fuge; Chris Jones - Long After You're Gone; Daft Punk - Get Lucky; Dire Straits - Your Latest Trick; DJ Snake - Get Low; Duke Ellington - Black and Tan Fantasy (Live in Swing city); Eagles - Hotel California; Giorgio Moroder - Love Theme from Flashdance; Jean-Michel Jarre - Immortals; Macklemore & Ryan Lewis-Thrift Shop feat. Wanz; Oscar Peterson Trio - You Look Good to Me; Queen - Innuendo; Ronan Hardiman - Gypsy; Tina Turner - Goldeneye; Vangelis - Alpha; Vitalic - Poison Lips; Whitesnake - Is This Love; Woodkid - Run Boy Run. És persze ezek között is van gyengébb master.

    [ Szerkesztve ]

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Új hozzászólás Aktív témák