Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Franszi

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem, jó helyen teszem fel a kérdést. Otthoni kis házi stúdiómba szeretnék kialakítani egy egyszerű lehallgató rendszert. A felvételeket megoldom fülessel, viszont a keveréshez már kellenének monitor hangfalak. Gondolkodtam aktív monitor hangfalak vásárlásán is, viszont a jobb minőségű cuccok már nagyon komoly pénzekbe kerülnek. A sima pc speakereknél viszont jobb minőséget szeretnék. Ezért arra gondoltam, hogy egy hifi erősítőn és egy pár passzív hangfalon fizetném meg a tanulópénzt, ez így költséghatékonyabbnak tűnik. A különböző adok-veszek oldalakon már aránylag jó áron lehetne hifi erősítőt és hangfalakat venni. Jól gondolom, hogy a hangkártyát simán rá lehet kötni az erősítő vonalbemenetére? Valahol azt olvastam, hogy a régebbi erősítőknél kérdés, hogy korrigált-e a vonalbemenete, vagyis hogy kell-e hozzá előerősítő. Nyilván egy ilyen helyzetet jó lenne elkerülni, mire kellene ügyelnem? Kérlek, adjatok tanácsot, hogy mire célszerű még figyelni egy ilyen összeállításnál. Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák