Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Dorian #51850 üzenetére

    Hát az AVX-en úgy szabadulnak a Lupus-októl, mintha vírusosak lennének, s rendszerint hónapokig hirdetik, mire elmennek. Mondjuk nem hiszem, hogy azért adják el őket, mert rosszak, hanem mert szintén belépőszint, ráadásul nulla szolgáltatással (több verzió létezik, s az alap csak koaxot fogad - na ezek szoktak tényleg olcsárt menni). Nem ismerem, nem tudom, milyen. De szerintem kevesbbet tud. Ha az AVX-en megjelenik egy nem elszállt árral (50-55 ezer Ft) egy CA DacMagic, az általában vagy még aznap, vagy pár napon belül elmegy. Igaz, az AVX közössége tudja, hogy potom pénzből (kb. 15 ezer forint) lehet hozzá remek tápot csinálni (még nagy szakértelem sem kell hozzá), s máris messze magasabb ligában játszik a CA DAC-ja. Olyat meg szerintem nem érdemes kijelenteni, hogy jobb vagy rosszabb, hasonló árkategóriában. Mindegyiknek megvan a karaktere. Én vagy egy évig áltem együtt a DacMagic-kel (tunintáppal), s először nehéz volt megszoknom a Musical Fidelity A1 után. Aztán amikor megjött a tuningtáp már soha nem akartam az MF-et, el is adtam.

Új hozzászólás Aktív témák