Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz andorra #51486 üzenetére

    "A HS280-as egy elismert darab volt fénykorában és ha mondjuk levennéd a polcról, vagy kivennéd a szekrényből és megfelelő állványra helyeznéd (elnézést, ha már megtörtént volna), még átmeneti megoldásnak elmehet."

    Nehéz visszaemlékezni, hogy pontosan milyen hangú is volt, (meg a nosztalgia is bekavarhat), de nekem volt HS280-am, 24-26 éve. Akkor ez a kínálatban egy nagyon kurrens cikk volt, én használtan vettem, és nagyon szerettem. Azt már nem tudom, hogy valójában a hangja miatt, vagy a "menősége" miatt voltam elégedett vele, de szerintem a mai napig jó lehet ez sok igényre. (A mai műanyag hangú és csilivili kinézetű alsó, alsóközép kategóriától szerintem jobb, és még olcsóbb is.) Mivel a hangjára már nem igazán emlékszem, valójában csak arra alapozom a feltevésemet, hogy pár hete adtam el egy 8-10 éve vett HS282-t, amit alig használtam, de eladás előtt elég jól leteszteltem. Nincs szégyenkeznivalója azon az árszinten ahol épp leledzik, szűkös időkben én ellennék vele és nem is szenvedve. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák