Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haart

    addikt

    válasz Toobee #51271 üzenetére

    OK :)
    Röviden annyi, hogy tesztelt DAC-ok:
    TC impact twin
    Apogee mini DAC
    Arcam irDAC

    kakukktojás alsóbb kategóriából: Arcam rDAC

    Mindez egy passzív Vodakaboy féle váltóval egymással párhuzamosan tesztelve, beállítva azonos hangerőre mind.
    Csak a kapcsolót kellett tegergetni hogy egyik vagy másik DAC szólaljon meg.

    Az eredmény elég megdöbbentő volt. Az első három versenyző fej fej mellett haladt, oly annyira hogy nem igazán tudtunk különbséget tenni 1-1 DAC között. Kb 20 percig teszteltünk váltogatva 1-1 számon belül a DAC-okat. Én bevallom nem hallottam a három DAC között különbséget, vagy maximum hosszas órák hallgatásával lehetett volna.
    Az eredmény furcsának mondható ugyanis amint bekötöttük egyik helyére a kis rDAC-ot máris lehetett hallani hogy Vodkaboy szavaival éljek "szomorúbb" volt a hangja.

    Remélem hamarosan Vodakaboy is érkezik mindezt alátámasztani/megvétózni az ő hallása alapján :)
    Mondta hogy ír egy összegzést, akár a képeket is betéve amiket csinált a teszt alatt :K

    #51272) Bargyu :
    A hangja csakugyan változik valamelyest. Én talán annyit vettem észre hogy finomodott picit, kicsit "kemény" volt a hangja elsőre. De szépen beáll és finomodik. Rosszabb nem lesz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák