Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz Martell #46036 üzenetére

    Ha már elindult egy párbeszéd, nem lenne fear szótlanul kihátrálnom a félreértések tisztázásából. Szolgáljon "mentségemre", hogy munkaidőben vagyok, és noha nem leszek a munka oltárának áldozata, de eléggé el vagyok foglalva más feladatokkal....
    Talán, így másodszori olvasatra, annyit beismerhetek, hogy elkerülte a figyelmemet a mondat végi szmájlid (?)...
    Ha mégsem a szmájlinál van a "kutya elásva" :D , akkor most egyenlőre, nem tudom értelmezni az egyébb, rejtett mondanivalódat.
    Nem vagyok olyan pszihológiai tehetséggel megáldva (ha helyes a kifejezés) hogy minden esetben egyértelművé tudjam tenni az olyan megfogalmazásokat, amelyeket többféleképpen értelmezhetőnek állítanak össze....
    De ha még lenne egy 3. (általam eddig fel nem fedezett) variáció is rejtetten, akkor elő a "farbával", ne kímélj, írd meg! Talán, délután, zenehallgatás helyett, tudnék vele foglalkozni.... :)
    időközben, ha Maci fórumtársunk előbújik a málnásból, talán Ő felvilágosít/helyretesz bennünket, mert remekül tud olvasni a sorok között is! ;]

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák