Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ekkosh #43993 üzenetére

    Nem ismerem jól a Special-t, nem mernék vásárlási tanácsadási jellegű összehasonlítást tenni. De nem nagyon különbözik, nem nagyon tértél el az eredeti tervtől (de ezt csak azért mondom, mert most már úgyis mindegy :Y ).

    (#43994) Patice Nekem jó a véleményem, szerintem sokat ér, viszonylag természetközeli skandináv hangja van. Ear meg majd megjegyzi, hogy nem sokat ér.

    (#43999) RetepNyaraB Mondtam én, hogy tömörkábel-hangja van.

    (#44002) macera2 Az ajánlatként felmerültek közül a Rega Kyte-ban több anyag van, mint a Sonata-ban, de a Sonata nagyon sokat hoz ki a nem kifejezetten előkelő beltartalomból. A Sonatat nagyon szeretem, de a kettő közül a Kyte-tot választanám - nem a szívemre, hanem az eszemre hallgatva.
    És persze néhányan kereszteshadjáratot folytatunk, hogy még csak úgynevezett polcsugárzóként se legyen illő nevezni az állványost, hehe.

    (#44007) RetepNyaraB Én még egy fokkal jobban is dícsérném, mint Blattida, egyetértvén az általa leírt karakterrel, kicsit inkább a minőségére hegyezném ki a véleményemet, miközben van rnnyisége is bőven.

Új hozzászólás Aktív témák