Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz mp54 #37589 üzenetére

    Persze.
    Nádszövet-Pesten
    A lényege, hogy könnyű, üreges. megfelelő vastagságban jelentős csillapítása van.
    A boltban kapható termékek közül a 60*240-es szövet és a 200*100-as a legkiadósabb.
    Nem törik össze, nem porol, nedvességet bírja, kártevők utálják, ellenbn a natúr cellulóz alapú anyagokkal.
    A saját verzió úgy készült, hogy a vékony 10mm léckerebe 25cm-s táblát tettem, amit hátul durva szövettel(rossz takaró feltűzve, elöl-oldalt pedig rugalmas lenvászonnal (kárpitos anyag). A két réteg közé szintén egy rossz takarót tettem. A nád rögzítést a keretbe, hogy ne mozogjon, cseppnyi purhabok befújásával oldottam meg, ami szépen bekúszik a szálak közé(sok nem kell, mert megtámad).
    A kereteket üdvös a faltól pár mm-re távra tenni, hogy ne zizegjen semmiképp sem.
    Ha nem sajnálod a falat a felrögzítés mehet akár ragasztópisztollyal, kiváltva a furkálást.
    A nádlemezt én a betakarás előtt befújtam szilikon spray-vel, mert az garantáltan kártevőtaszító.
    A végeredmény 55x55 méretben(jelesül kb 63x63cm) 2-2.5Kg súlyú elem. A nagy 5-6 Kiló.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák