Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz blattida #33978 üzenetére

    Igen, Chorus.

    Hangzásvilág? Az a baj, hogy sok tapasztalatom nincs, mást sem igen hallottam ebben a kategóriában, bármennyire is alap ez a típus. Szóval mondhatjuk, nekem ez az "etalon" eddig.

    Elég sok mindent hallgatok. Dire Straitstól kezdve, Jethro Tullon át, Nah Youn Sunonig mindent. Régebbi, újabb rock, komoly zene, country, stb. Fontos, hogy elég részletező legyen, szép, megfogott basszusokkal, szép hangszerhangok, stb.

    De mondom, hangfalat most nem tervezek venni, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy hol lenne a következő lépcsőfok, ami már jól érezteti a kettő közti különbséget, mindvégig használt árakról beszélve. Egyelőre egy erősítő, meg egy cd játszó kell majd.

    Igen, cd játszó kell, bár a ráfordított összeget nem akarom azért majd túlzásba vinni egyelőre, inkább az erősítőre költenék.

    Na, meglátom mennyi jön majd össze, feldobtam most pár cuccot. Aztán majd nézek valamiket.

    szerk: De vegyünk egy példát. Egy Chorus 726s mennyivel lenne feljebb lépés? Maradva egyelőre a Focalnál. Vagy pl egy JmLab Cobalt 816? Ez mondjuk olcsóbb. Csak most kettőz gyorsan kikaptam avx-ről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák