Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    Egyébként közép nem is lesz szerintem ilyen nagy 3 utas 4 hangszórós hangfalakon jó sosem
    mert a dupla 20-25 ös mélyek mellé be vágtak egy 9 cm es közepet -.- ami ráadás papír volt -.- hát szánalom

    Bár nem is audio fíl célra tervezték őket azt is alá írhatjuk :)
    De legalább akkor lett volna benne 15 ös közép pl valahogy arányosan és az se papír (mert volt cat hangfalam ami szintén nem audió fil de már közelebb ált hozzá a doboz keskeny viszont öblös 16 ös közép (de legtetején) kis selyemdóm magas középen , és 1 kamrával elválasztott 16 os mély . nah ott nagyon szép volt a közép tartomány meg a mély meg a magas sem volt rossz :)

    viszont a sharpokat meg csináltam olyanra hogy magas nagyon szép (már szerintem) mélyek is feszesek és a helyükön vannak. mintha melettem csápolnák a lábdobot nem el kenettek a hangok
    de sajnos közép az nemigazán van hallatszik de nagyon hátul van a többihez képest így megoldottan egyelőre :) 2 régi philips bassrexlex mini hifi hangfal volt itthon rá tettem b channelre mert régi gyártmány és még nem kínai bírja a gyűrődést és ez így már ad közepet is :) szépen kiegészült a hangkép

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák