Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DDL

    őstag

    válasz WN31RD #2641 üzenetére

    Tévedésben vagy. Nem magamról beszélek, hanem azoknak akartam segíteni akik nem hallják vagy nem biztosak abban amit hallanak. Azt sem állítottam, hogy mindig és minden körülmény között meghallanám. Aki ilyet merne állitani az egyszerűen hazudik.

    Azt is leírtam már itt is legalább ötvenszer (kezdem is unni), hogy ami nekem hatalmas különbség az másnak esetleg éppen észlelhető. Ezen kár tovább lovagolni.

    Arra is adtam már választ legalább 3x, hogy mi a baj az AB tesztekkel. De ezek felett álandóan elsiklassz te is.

    Szóval egyetlen kérdésedre nem választoltam. Arra, hogy milyen arányban tudtam megállapítani, hogy melyik melyik. De erre nem is fogok válaszolni. Azt is leírtam, hogy miért.

    Engedtesség meg egy kis nagyképűség. Úgy érzem, hogy közel 20 év tapasztalattal (amely nagy részben készülék fejlesztés - elektronika és kábel - és tesztelésből áll) a hátam mögött nem kell minden szavamat bizonyítgatni. Legalábbis nem mindenáron. És itt, most elértem ezt a határt.

    Szervezz egy hosszú tesztet legyen az akár AB-is. Csak, hogy lásd miről ugatok.

    Üdv: DDL

    Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

Új hozzászólás Aktív témák