Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    Meglátások:
    - direkt nehéz számot választottam, mert úgy gondolom, hogy egy csöves gitárhangnál azért sokkal könnyebb dolgom is lehetett volna.
    - teljesen szétment a fejem, soha többé nem csinálok ilyet. :DDD
    - szerintem írtó nagy fa***ág, hogy nem azt kell megmondani kettő közül, hogy melyik a flac. Ez a párosítós teljesen kiakaszt. Gyakorlatilag duplán kell megmondani, hogy melyik a jobb és utána tudod csak bejelölni. Én csak így tudtam csinálni.
    - egy szám nagyon kevés ehhez a teszthez, össze kellett volna olvasztanom többet.
    - szerintem minden egyes próba között várni kéne legalább 10 percet, hogy tudj figyelni.
    - Én nem tudtam csak pause-val csinálni, mert ha csak simán átkapcsoltam (nagy könnyebbség lett volna), pattogott a hang.
    - foobar beleszól a természetes hangba, ebben a véleményemben meg vagyok győződve, nem a legoptimálisabb lejátszó, de jobbat egyelőre én se tudok, ami kényelmes. XBMC-t hamarosan kipróbálom, ha lesz kedvem erre figyelni, egyelőre inkább csak szeretem az új hangfalat :))
    - megútáltam ezt a számot egy életre :DDD

    Egyébként nem rossz gondolat egy ilyen teszt, de ebben a formában... ez a pároztatós kiakaszt. Fáj az agyam!!!! :O

    bajnokpityu: köszönöm, nem kívánok következő években hangfalat venni. Remélem egyszer lesz annyi pénzem, hogy ilyeneken gondolkodjak. Előfok-végfok várás van, mint utolsó nagy beruházás! :B

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák