Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DDL

    őstag

    válasz toeri #153 üzenetére

    Na látod ezzel most teljes mértékben egyetértek veled. És én is erre fele próbáltam vezetni a vitát, erre akartam volna kilyukadni. De Te eddig egy idejét múlt, túlhaladott szabványra hivatkoztá, amelyben a lerögzített patramétereket manapság gyerekjáték akár túlteljesíteni is. De a hangjuk ennek ellenére nem éri el (esetleg meg sem közelíti) a 25 évvel ezelőtti a szabványt éppen-hogy-csak teljesíteni tudó cucc hangminőségét. Ezért próbáltam már példálózni is, hogy talán nem a megfelelő paraméterek , mérési módok vannak rögzítve. És emiatt ez alapján nem lehet megitélni a magas hanghűséget úgy mint amikor a szabványt létrehozták.

    Van egy pár olyan HIGH-END (nem véletlenül írtam én sem néhol hájendnek :) ) gyártónak olyan műszerparkja van, hogy ihaj. Sőt fejleszt is műszereket/mérési eljárásoka pont azért, hogy ekzaktul tudja bármikor számszerűsíteni, hogy ha így és így szól egy cucc akkor ezek és ezek a mérhető paraméterek így-úgy változnak. Csak eddig sokra nem mentek eddig :))


    Üdv: DDL


    U.I. nem off. erről szól a topic :C



    [Szerkesztve]

    Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

Új hozzászólás Aktív témák