Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz abridabri #13857 üzenetére

    Hát lehet tologatni kellene az összes bútort, de tuti, hogy meg lehet oldani másképp. :) Érdemes is lenne kísérletezned vele. És ne féld közelebb rakni egymáshoz a hangfalakat, mert mondjuk másfél méterre vannak, még nem lesz rossz a tér. Régebben én is úgy voltam vele, hogy minél távolabb. Nálam eleinte a polkok még voltak egymástól 2.5-3 méterre is, aztán az ar megörökölte ezt a pozíciót, utóbbi hónapokban meg 1.5 méterre csökkent a távolság, a baloldali távolabb került a saroktól, egyáltalán nem érzem úgy, hogy rosszabb a térérzet, és hogy mondjuk kevésbé monumentális az egész, vagy kisebb a jelenlétérzet, ilyesmi. :N

    orbano:

    beforgatni meg nem kell sokat, csak épp egy lehelletnyit.

    Ezzel nem értek egyet, igazából ízlés dolga szerintem. Én teljesen beforgattam (egyik, másik fülre) még KMT tanácsára, nem bántam meg azóta sem. Szerintem amelyik hangfal tisztességesebb magassugárzóval van ellátva, azt érdemes is így teljesen a fül felé irányítani, viszont mondjuk egy polk rti-t a nyomulós magasaival már lehet érdemes "hangolni". Bár úgy is nyomulós, meg magasba húzós lesz sajnos tapasztalataim szerint, de mégis valamelyest javul a hallgathatósága.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák