Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4D1K

    őstag

    válasz J97 #11029 üzenetére

    El sem tudod képzelni mi minden megvalósítható 100e jmf-ból. A legelső amit el kell felejtened, hogy új terméket vásárolsz. Az apró, a hifi piac, az avx stb tele és tele van jobbnál jobb dolgokkal néha igencsak meglepő árakon, köszönhetően sajnos az ezt a területet sem kímélő válságnak (akárhol is tartson), nagyon sok tulaj válik meg ár alatt kedvencétől. A másik hogy olyan márkák iránt is érdeklődni kell, amiket nem ismersz. A vödörfedél dobozok mire kis hazánkban elérnek a ténylegesen eladható státuszba, értékének többszörösét fogják elérni, hasonlóan a többi nagy márkák is, amik szeretnék "belépőszinten" árulni a mindenre jó dobozaikat. Én személy szerint még legvadabb álmomban sem gondoltam volna hogy egyszer a biztosnak hitt házimozis sokpontegyes vonalról beruházok egy szépséghibás sztereó erősítőbe, egy használt kínai hangfalba, és kvázi rövid használat után odaadom őket egyből egy magyar tuningőrült mesternek, aki békából herceget farag és még kábelt is csinál neki hogy legyen mivel játszania. Ha a hálózati lejátszót és egyéb apróságot nem számolom, akkor megálltam 140e körül, amit ha most bemennék egy hülye nem vagyok csak marslakó boltba, nem biztos hogy el tudnám költeni hasonló tudásúra.

    Ui. Itt mindenki segíteni akar, csak mindenki a saját módján, de biztos hogy előbb utóbb megtalálod az igazit.

    # ANTAL Tuning #

Új hozzászólás Aktív témák