2017. június 27., kedd

Gyorskeresés

(#1) uratti

uratti
(fanatikus tag)

Sziasztok
nem tudom jól tettem-e hogy uj témát nyitottam de nem találtam még erre való utalásokat hogy lenne olyan topik ami a szinte mindenki kedvenc Heroes of Might & Magic V, legújjabb kiegészitőjéről szólna ami hamarosan meg jelenik: novemberben és Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate néven kerül be a játéktörténelembe[link]
íme egy kis ízelitő a képekből[kép]

Aláírtam

(#2) uratti válasza uratti (#1) üzenetére

uratti
(fanatikus tag)

helyesbitek it vannak a képek[link]

Aláírtam

(#3) Slayer Valor válasza uratti (#1) üzenetére

Slayer Valor
(őstag)

Hi!
Szerintem teljesen fölösleges minden kieghez új topikot nyitni, erre ott van a normál HOMM5 topic ([link]), bár ezt te is ismered;) Az ilyen topikok általában zárásra kerülnek... de tényleg nics értelme, a másik totyikban ugyanerről eshet szó, szvsz... Rome: TWnek kiegjeihez sincsen új topik nyitva, pedig ennek 2 kiegje is van már... (najó, egyetlen egyhez van, ami nem is müxik:D --> [link])

Egyébként, hogy ON is legyek, az a medve méretű mamut ott a törpe alatt nagggyyyon nyomi[kép] Mindegy, fantasy XD

(#4) uratti válasza Slayer Valor (#3) üzenetére

uratti
(fanatikus tag)

ezért irtam az elején hogy lehet hogy nem jó döntést hoztam az uj téma nyitással.

Aláírtam

(#5) Silverheart válasza uratti (#4) üzenetére

Silverheart
(újonc)

Hmm, tetszik... eddig csak sima h5öt nyomtam, de várom zt is!!! ;]

[Szerkesztve]

ROTFLMAOPIMP --->>> Rolling On the Floor Laughing My Ass Off Peeing In My Pants

(#6) Slayer Valor válasza uratti (#4) üzenetére

Slayer Valor
(őstag)

hát erre értettem az első mondatomat, bár egyálalán nem úgy néz ki XD De no problemo;)

(#7) uratti

uratti
(fanatikus tag)

itt is egy pár kép[link][link]

[Szerkesztve]

Aláírtam

(#8) uratti

uratti
(fanatikus tag)

szerintem nagyon állat lesz
kiváncsi leszek milyen uj lények lesznek még benne, igy a képekből eléggé kiderül hogy vissza kacsint a régi Heroes 2 korszakból a Barbarian várból a Farkas pl. na meg lesz még sztem egy jó pár dolog meg ujitás, ja és nagyon tetszik az uj véletlen szerű pálya generálás, valamikor a Heroes3 ban már elég unalmas volt mikor sokadikszor játszottam egy pályát és mindig tudtam hogy hol mi van, meg hogy helyezkedik el. szerintem nagyon kitalálták, csináltak a játék fejlesztők egy pár újitást.

Aláírtam

(#9) uratti válasza uratti (#8) üzenetére

uratti
(fanatikus tag)

nagyon hüje vagyok állandóan ismétlem itt magam az újitásokkal, na tessék most is :DDD

csak egy kicsit elragadott a hév , mert nagyon bejön nekem a game, remélem mások is igy vélekednek vele.

[Szerkesztve]

Aláírtam

(#10) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

ez mi lesz?
kiegészítő?
az össze hírózzal rengeteget játszottam, az elővel is (jó kis lila dragon :D )

(#11) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

mikor jelenik meg?

(#12) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

tényleg, valaki meg tudta csinálni a heroes5-ben az elf kampányt, az a pálya ahol 5 kapun jönnek az inferno seregei igen trükkös eddig még nem jött össze ;]

(#13) uratti

uratti
(fanatikus tag)

upp a kis topiknak
na jó csak egy rejtett up :R

Aláírtam

(#14) ChromeX

ChromeX
(PH! addikt)

Ha már van akkor ide írom a kérdésemet, a többi factionhoz nem leszenk új egységek?

Battlenet: Cortez#2227, vanderers.hu

(#15) R3ĐßuŁŁ

R3ĐßuŁŁ
(őstag)

Ez egy nagyon jó kieg! Nekem tetszik az új faj! A törpök nagyon jók:D

Te mond, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#16) Vindicator

Vindicator
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Igen a törpök életveszélyessen dúrvák föleg ha sokan vannak mint pl.negotiations 4 missioban a kapukon.. :C :R

(#17) v-anette válasza uratti (#1) üzenetére

v-anette
(újonc)

Szia!

Nekem kellene egy kis segítség, mármint nem tudnád nekem elküldeni az 5-höz az egyik régebbi kiegészítőjét? Hammers of Fate a címe? Én cserébe elküldeném a legújabbat: Tribes of the East
Ha igen, e-mail-ben megbeszélhetjük, vagy msn címem: v-anette@hotmail.com

Üdv.: Anette

[ Szerkesztve ]

(#18) Tuco Ramirez válasza R3ĐßuŁŁ (#15) üzenetére

Tuco Ramirez
(őstag)

Jók a fenéket... harmatgyengék a többi fajhoz képest. Az 1-4. szintű egységeik egyenesen szánalmasan teljesítenek. Az egyedüli vitamin bennük, hogy kétszer annyi pénzt termel a Capitol-juk. Ha már megvan a csúcslénytoborzó, onnan már el lehet lenni, de ha addig komolyabban betámad valaki, akkor jó eséllyel game over. :(

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.