Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QV222

    tag

    válasz mihione #9 üzenetére

    mihione és HoppMaster én is egyetértek veletek és támogatom, hogy figyeljünk a másikra, de mivel vidéki viszonylatba sehol nincs az országba még, így nehéz a tervezésnél figyelembe venni.
    Bár érdekesnek tartom, hogy idáig még csak a Pesti emberek tudtak erről a dologról és vidéken senkihez nem jutott el ez az infó az elmúlt 6-8 hónapban?
    Valakinek van ismerőse a Pesti viszonylatba, hogy egyáltalán azok tényleg valós működő spottok?
    Ja és azt sem értem miért van mindenki mindenkivel összekapcsolva, nem azt javasolják, hogy 4 spot összekapcsolása a legideálisabb? Hiába kapcsolsz össze 10-et azzal nem lesz több a jutalék. Én egy 4-5 spotra ránéztem és mindegyik kapcsolatba volt a többi 28-al Pesten és környékén.
    Bár lehet én tudom rosszul.
    Itt valaki írta, hogy látott olyat aki napi 10-et kereset valahol a nagyvilágban, pedig nem volt összekapcsolva senkivel, itt jönnek a kérdések, amit azon a térképen látunk azok valósak?
    Én rákérdeztem a beszállítótól telefonon, hogy mik a reális esélyek rendelés esetén, azt mondták nagy valószínűséggel nyár közepe vége, mert csak Magyarországra naponta kb 1000 db-ot rendelnek mostanában.
    Ja és aki rendelt az a végén melyik linken számolgatta az antenna kérdést?
    Milyet érdemes venni ha mondjuk éppen városba 4-5 km szeretne az ember lefedni?
    Mivel jelenleg nem tudni melyik részén lesz majd a városnak egy másik spot mondjuk nyár végére.

  • QV222

    tag

    válasz Kobe #28 üzenetére

    Már évek óta kapcsolatba vagyok a Distrelec nevű Bécsi céggel céges szinten, vásároltunk már tőlük más márkájú alkatrészeket, és a Nebra termékeit is tartják raktáron több félét is, de természetesen ezt a Nebra HNT Hotspot-ot Ők is csak előrendeléssel tudják. Ezért hívtam fel őket, és kérdeztem rá, gondolom nem akarnak átverni, hiszen nagyon segítőkészek, már pár éves kapcsolati tapasztalat alapján.

    Azért beillesztem ide a mai állapotot a Térképen, legyen ez itt egy emlék, majd Júliusba vissza nézzük az akkori állapothoz képest mi lesz a változás.

  • QV222

    tag

    Bocsi ezt nem értem miért így tette be a képet?
    De talán a lényeg látszik rajta?

Új hozzászólás Aktív témák