Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz oxox #8955 üzenetére

    közölte a KSH...
    Nekem is megvan a véleményem róluk, de egy kb képet azért adnak. Abba most nem mennék bele, hogyha a fekete keresetek is benne lennének, akkor még magasabb lenne az átlag.

    kozmunkasokat beleszamoljak a munkavallalokba
    Igen, ez statisztika szépítés.

    es aki ha jol tudom aki fel evig munkanelkuli, az kihullik a rendszerbol, es tovabbra nem szamoljak sehova
    Ez is.

    Menj le videkre, es kerdezd meg mennyi az atlag keresett, vagy nezd meg mennyi egy atlag tanari (diplomas) fizetes..
    Anyám vidéki kisvárosban tanár, apósom fizikai munkás volt, tudom, hogy vidéken már a nettó 100e is jó fizetésnek számít.

    amugy meg ha linkelsz, majd kiemelsz valamit, akkor ne csak a neked tetszo dolgokat emeld ki!!!
    Pont azért linkeltem, hogy az egészet el lehessen olvasni, és ne csak az általam kiemelt részek legyenek itt. Csak azt emeltem ki, hogy egy átlagos magyar mennyi keres, hiszen ez volt a kérdés, és nem az, hogy egy részük (közfoglalkoztatott) milyen keveset.

    Illetve másik hozzászólásod: en szemely szerint egy lapra sem adnek ki meg 20ft-ot sem, meg ragnarosert sem.....biztos old style vagyok, de en pixelkardert eddig sem fizettem, es ezutan sem fogok
    Játékért sem fizetsz? Hiszen az is csak pixelhalom.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák