Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Gondolkodom rajta hogy betöröm a tegnap bontott Al'Akir-em.
    Játszottam egy pár meccset vele és nem érzem valami hű de erős kártyának.
    Kb. 6 alakalommal játszottam eddig ki, jó részt valamilyen + dmg kombóval (totem, rockbiter).
    Egyszer 2 for 1-oltam vele, de jórészt, már egy amúgy is nyert játékot sikerült 1 körrel hamarabb befejezni.
    Szerintem baromi sok érte a 8 mana, inkább 5 manásnak kéne lennie (3) overloaddal hogy használhatóbb legyen. Ráadásul mivel taunt is, nem lehet bevédeni sem.
    Talán Ancestral Spirit-tel a legjobb kombózni, de ez eddig még nem jött össze.
    Silence nagyon tud neki fájni, egy priest simán kiszedte köv. körben shadow word pain-nel.
    Szerintetek? Jobban ki kéne még tapasztalnom, vagy tényleg nem valami jó kártya? (Végül is nem rossz, de erősen szituációs) Mellette szól hogy piszok jól néz ki, így gold verzióban. :D

    Amúgy ha betörném valószínűleg Carniet craftolnék helyette, amit gondolom nem kell magyarázni.
    Viszont elgondolkoztam még a Cenarius (Druid az egyik kedvenc classom), Sylvanas (még 6 manáért is ütős szerintem, elég sok deck is játssza még mindig), Ysera (meccset tud nyerni, nem is értem miért került ki mostanában a metából :F ) trión is.
    Esetleg még Leeroy, de az aggro paklikért annyira nem vagyok oda.
    3. opció hogy craftolok pár epicet, raret (Ancient of Lore, Faceless, Keeper of the Groove, Feral Spirit, Lighting Storm stb. amik hiányoznak a pakliamiból)

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák