Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz fausto #84423 üzenetére

    Ragnaros szerintem teljesen indokolt, ha nem volt nagyon szerencsétlen az első 6 köröd, akkor top 2 automatikusan, egyszerűen túl hamar és túl sok buffot kaptál. aztán lehet ez már kicsit sok lesz, akkor majd buffolják pár hét múlva
    Maiev talán a harmadik legerősebb hős most a játékban és még így is erős marad, az earlygame lesz kicsit gyengébb, meg kell majd fontolni, hogy T1 használod-e a hero powert. eddig ugye az volt, hogy 2-3 sebzést simán bevállalt az ember, mert utána lehet volt egy olyan minonja, amibe 2-3 másik beletrade-elt. és továbbra is nagyon lényeges, hogy ha találsz egy triplát, nyomsz rá egy hero powert, két körig level+HP és van egy tier 5-6 discovered, ez nem elhanyagolható
    Chenvaalaval ugyanaz a gond, mint az összes többi tribe-hoz kötött hőssel, ha nem rollolsz jól, akkor meghalsz, mert semmit nem fog csinálni a hero power, szerintem még így Tier 4 lesz,d e talán játszható
    Jandice sokat fog gyengülni, eddig a pogo volt az, amivel konzisztensen nagyon jó eredményeket tudott elérni. murlocokkal is nagyon jó, meg amalgadonnal, a kérdés, hogy mit fog játszani, ha nem lesznek murlocok a lobbyban? lehet egy menagerie mug/jug alapú buildet csinálni, de ahhoz ugye egy csomó Tier 4 cucc kell, Hydra, Jug, nem árt egy Brann, ezeket elég sok idő összeszedni és a játék elején egy csomó buffot eltolsz olyan lényekre, amiket később kukázni fogsz.

    Spore - igazából nem értem, úgyis csak lategame vette ki bárki, amikor a statok már nem értek semmit, bár így lehet ritkábban lesz a shopban
    Elementalok - ez nem buff, hanem nerf. Lil Rag magasan a legjobb 5 csillagos lény jelenleg
    Majordomo - senki se érti, lehet van egy kártya, amit még nem láttunk és emiatt a jövőben fontos lesz, csak akkor meg minek csinálják meg most?

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák