Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz whitezo88 #73185 üzenetére

    Ez olyan, mintha a bajnokok ligája döntőben a Fradi játszana a Videotonnal. Kb. csak néznének az emberek, hogy ez most mi a sz.r ?! Aztán kapcsolnának tovább / sétálnának haza a stadionból.

    Csak ez a HS-ben sajnos komoly tendencia. Kolento a Global Games 2. helyezett ukrán csapat oszlopos tagja volt, de 1 selejtező bajnokságon Thijs-al egyetemben kizúg 0-3 eredménnyel. Szerintem ez nevetséges ilyen szinten. Persze ők is hibáznak, de összességében ligákkal jobb játékosok, mint néhány "mázlista" aki tovább jutott.

    Egyedül Pavel tudja folyamatosan bizonyítani, hogy a legjobbak egyike. De összességében szerintem ez is a megfelelő deck választásnak köszönhető. A sok Shaman miatt tudta farmolni a wineket a Warlock paklijával.

    Amúgy sokat elmond a játékról, hogy a Priestnek van 2 top tier paklija és mind a 2 a highroll-ról szól.
    A DK verzióban fixen bukod a meccset, ha nem húzod fel hamar Razát + a DK-ot. A másik a Big Priest, ahol szintén fixen kikapsz, ha Barnes-t nem húzod be időben / azt kapsz a Shadow Essence-ből.

    Szerk.: Egyébként nem tudom, hogy EZ volt-e már, de szakadok. :C

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák