Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

(#71751) hyperspace válasza F-ECT$ (#71670) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Evolve shaman-t próbálgattam, és ez a deck megalázott. Nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#71752) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Nekem a classic evolve shamanban nagyon nem jött be a DK hero. A totem elvesztése hatalmas kapufa... Sok esetben jó lenne a spellpower totem és mehet az AOE, de enélkül szerintem sokat gyengít a paklin.

Viszont valami új speckós kiadásban simán el tudom képzelni. Lehet a Corpsetaker -t itt is jó lesz majd játszani, mert divine shield / taunt / windfury meglesz majd AlAkir miatt és kövi körben pedig mehet rá a dupla evolve (jó eséllyel nem hal meg) és van is belőle egy 6-os droppod.

A Druidra most van fent pwn-on 1 jónak tűnő ramp verzió, amiben van medivh + 2 moonglade portal + 2 ultimate infestation. A pókos / taunt / n'zoth verzió nekem kicsit greedy-nek tűnik. Viszont ha mindenképpen Dr. paklit akarsz járszani pókkal és taunttal a Moat lurker rohadt jó választás bele, mert ki tudod vele csináni a pókot, aztán ha meghal a lurker még vissza is kapod és dupla taunt idézés van belőle.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#71753) micafighter válasza h3lios (#71752) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Shaman DK hero nem rossz. Szinte csak token shamant játszok amióta kijött a kieg, és sokszor hasznos a DK hero a boardod életben tartására, igy egy jo bloodlust kör setuphoz is jó. Olyankor pedig már nem nagyon van szükség a totemes hero powerre. Viszont ha tul hamar pattintod ki és lerendezik a boardod, ott tényleg rossz lehet a totem hero power hiánya.

Jött szembe egy lopkodós priest, ellopta az arany DK hero kártyám meg a boardclearjeim amit én még nem birtam felhúzni, gyakorlatilag mirror volt ;]

Részemröl amugy a hero powert magát leginkább "healelésre" használom. Csinálok majd hozzá egy táblázatot melyik manaslotok a legjobbak, régebben ugye a 8 volt a legjobb randomra, nem tudom változott-e. Illetve az is fontos lehet melyik sloton van a legtöbb taunt ha éppen az kéne.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#71754) h3lios válasza micafighter (#71753) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A legjobb slot továbbra is a 6-os és a 8-as. Ugye 6-on ott van a Big time a maga 1/1-es body-jával. Viszont 5-ön szintén van faceless és 1 csomó crap, 7-en behúzol 1 geddont is leírtja a boardod.

8-on nem igazán van teljes hulladék, kb. a legrosszabb lehetőség a Boogey monster, ami szintén 1 nagy body. Viszont kaphatsz Tiriont / Lichkinget és sok más finomságot.

4-es sloton amúgy elég sok a taunt. Önmagát copy-zós új 2/4, infested tauren, valamint Arfus-t és kaphatsz, ami szintén jó a Dr. miatt.

(#71755) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Gondoltam játszok 1-2 meccset mobilrol amig várnom kell, nagyváros, végig stabil H+ os net. 2 csillagot vesztettem eddig úgy, hogy meccsbe se rakott eddig be ;] Ellenfelet talált, aztán egyböl Disconnected.. Cannot reconnect.. You lost you last ranked game :) Az ellenfelet se láttam még, odáig 1x se jutott el a játék.

(#71756) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Én is kinyitottam az ingyenes arenakert kapott paklit, meg elkoltottem az osszes aranyamat. Így nyitottam 15 paklit, 3 legendas volt benne (Frost Lich Jaina, Moorabi, Scourgelord Garrosh). Tetszik ez az uj warrior pakli, de mivel nem vettem meg tobb elozo kieget ezert nem tudom osszerakni :(

[ Szerkesztve ]

(#71757) tomazin válasza P00By (#71756) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Annyira jo ez olvasni..
80packbol 4leg(lock,hunter, anduin,garrosh)
2rarebol 0db esett, 5bol 1db, conmon is hianyzik egy-ket db. De csere defilebol 7, bone drakebol 6eset...

(#71758) jr1994 válasza tomazin (#71757) üzenetére

jr1994
(PH! addikt)

Nekem 18 packból van olyan rare amiből esett 4, meg persze egy csomóból egy se. Az ingyen DK-nak beadta ugyan a paladint, de abba a pakliba még négy olyan legend kéne ami nekem nincs meg. Packokból eddig egy legendet nyitottam, a 3 manás herceget :/

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71759) saen válasza tomazin (#71757) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Ne panaszkodj, nekem 70+-ból esett kettő legend...

(#71760) P00By válasza tomazin (#71757) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

En is meglepodtem. Biztos azert van, mert regota nem vagyok aktiv es igy akarnak visszacsabitani :D

[ Szerkesztve ]

(#71761) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Azon jár az agyam, hogy a következő DK akit lekraftolok, az Valeera lesz. Nagyon remélem hogy a kedvenc rugó paklim a C'Thun rugó valamelyest visszajön a metába, most hogy elméletben lelassult (bár a standard még mindig tele van az átkozott Beast Hunterekkel), mielőtt az Old Gods kimegy a standardból.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#71762) micafighter válasza .noxwill (#71761) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Addig a pár hétig lesz lassu a meta amig meg nem unják az emberek a sok greedy decket, és váltanak aggrora :))

(#71763) .noxwill válasza micafighter (#71762) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Ne is mond.
Az előbb csak általában beszéltem a Beast Hunterekről, de most visszamentem, és 5 meccsből 4 az volt. (a kivétel egy ramp up druid volt.....)
Valaki nem szólt ezeknek az életképtelen kölyköknek hogy jött új kiegészítő, és hogy nem lenne rossz dolog ha kipróbálnának új dolgokat? Mondjuk. :D :U

All→M8

(#71764) DaveNo1 válasza .noxwill (#71761) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Miért, a cthun rugó volt valaha meta deck? ;]

You are not prepared.

(#71765) .noxwill válasza DaveNo1 (#71764) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Hát ez a baj! ;]

All→M8

(#71766) Chumlee válasza .noxwill (#71761) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Adtál egy ötletett ;D

(#71767) basaharc502

basaharc502
(tag)

Hali!

Az miért lehet, hogy a játék laphúzáskor, lapok kijátszásakor és az effekteknél meg-meg akad? Nem mindig csinálja, de van, hogy több másodpercre is beakad a játék... Régebbi gépemen semmi ilyet nem csinált, a mostani meg fényévekkel jobb is ráadásul...nemrég win 10-re is váltottam, teljes formázás volt, újratettem a játékot és azóta csinálja ezt....

(#71768) skitzoo válasza basaharc502 (#71767) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Vedd fel maxra a grafikát. Nekem megoldotta. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#71769) 0karmacoma0 válasza basaharc502 (#71767) üzenetére

0karmacoma0
(senior tag)

Nekem is csinálja, de ha bezárod háttérben a b.netet, az kicsit segít.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#71770) xavix13 válasza basaharc502 (#71767) üzenetére

xavix13
(őstag)

+1 Nagyon rég nem játszok már rendszeresen, viszont kiegekkor mindig vissza-vissza nézek egy pár meccsre és régen ilyen nem volt. Most meg frapsal néztem, ha történik valami, konstans droppol az fps ilyen 5-10-re, baromi idegesítő. (Legfrissebb win10, 4magos proc, gtx 1050)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#71771) KISDUCK

KISDUCK
(senior tag)

Volt egy mage death knight ellenfelem, hát durva, amit kijátssza a hero lapot, onnantól veszett fejsze nyele, de ahogy nézem abba a dekkbe kell pyros, meg a lics king is, de ez ugye így 3 legendary. Várok még egy hetet mielőtt kraftolnék, de ez adja.

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#71772) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

újak még a lapok, na :D [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#71773) Kari1

Kari1
(senior tag)

Lassan már nem is csodálom hogy a Team 5 miért ad ki érdekes lapokat. Most is pl kijött a defile és szörnyű nézni hogy az úgynevezett pro playerek sem tudják használni.

(#71774) micafighter válasza basaharc502 (#71767) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Windowed módban kell játszani és megy nagyjából jól, ha full screenre váltom nekem is akad.

(#71771) KISDUCK szvsz se pyros se LK must-have. Most LK nagyon jó, pár hét mulva lassulni fog a meta és akkor kicsit gyengül majd de szerintem játszható marad meg erős, de nem must-have egy deckbe se. Pyros-t én biztos nem kraftolnám, csak elemental mage-be használható, és szerintem ott se nélkülözhetetlen. Control meccsben nagyon jó value, de ne feledjük hogy a manát mindig ki kell érte fizetni ezért lassú, szóval ha lassulni fog a meta, szerintem lehet hogy nem is fog beférni a deckbe.

Mondjuk az LK az most jó craftnak tünik hosszú távon is, mert sok deckbe befér.

[ Szerkesztve ]

(#71775) KISDUCK

KISDUCK
(senior tag)

A fun wild jade rogue deckembe betettem a zsivány hős lapot és eléggé fun volt vele a menet és végre ki is tudtam tapasztalni a lap működését.

szerk.: Kössz a tippet micafighter.

szerk. 2: most belegondolva kár hogy kinyírták a quest roguet, mert ez a hero lap rohadtul illett volna bele.

[link]

[ Szerkesztve ]

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#71776) eLit-MiLan

eLit-MiLan
(őstag)

Amikor azt hittem túl járok eszén, hogy tauntot raktam rá, akkor inkább nem érdekelte hogy nem támadhatja :DDD [kép]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#71777) rocket válasza Kari1 (#71773) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Nem csak azzal vannak gondjai "Pro" Playereknek :DDD

Hab a tortan, hogy Glacial Shard UG kartya :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71778) sagem

sagem
(PH! addikt)

80G cserét keresek EU-n priv ha neked is aktuális, thx :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#71779) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

Ez a Zoo deck elég erős, úgy, hogy nincs is meg a legendás.

(#71780) sagem válasza sagem (#71778) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

elkelt köszönöm :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#71781) micafighter válasza rocket (#71777) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Pro (Professzionális) egyik jelentése: 3. Hivatásos személy attól függetlenül, hogy a szakterületén mennyire képzett, tehetséges vagy eredményes.

Szóval aki HS streamelésből él meg (esetleg mellette versenyekre is jár) az már nevezhető pro-nak, de ez még nem tükrözi a szaktudást az adott területen ;]

[ Szerkesztve ]

(#71782) shouryuken

shouryuken
(senior tag)

Tegnap ellőttem 5000 goldot, és 6 legend volt a paklikban, abból 3 hero. Ilyen jó nyitásom még nem nagyon volt. :C

(#71783) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Ez se rossz kombo :)

(#71784) grizlisandor válasza darkrock (#71779) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Prince Keleseth van benne. :)
Én ezt a Discard-os (katt) zoo-t ajánlom, 8-0 mentem vele tegnap, utána a Handlock-ot játszottam, kevesebb sikerrel. ;]

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#71785) Attila!

Attila!
(tag)

Off: kicsit bugos volt a játék gondoltam újra telepítem, erre mikor raknám újra elakad itt: updating blizzard agent, és nem megy tovább, találkozott már valaki ezzel?

(#71786) micafighter válasza rocket (#71783) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:DDD :C :C Kapásból nem is tudom már hányan értékelték a spirit lash-t rossz lapnak :)) Végülis a 26 HP heal + boardclear 2 manáért tényleg nem hangzik tul jól :)

[ Szerkesztve ]

(#71787) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

RNG Mage value :DDD

(#71788) lm83 válasza Kari1 (#71773) üzenetére

lm83
(senior tag)

Hát valami szemet jó ez a lap :D
Kaland módban szokott dobni a Skeletal Knight, hát szépen le lehet vele pucolni az egész táblát...

(#71789) fogtunder válasza Kari1 (#71773) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

egyszer én is elszámoltam, nem volt belekalkulálva, hogy a harmadik kör már nem 2-t fog sebezni, kellett még egy mortal coil. de hányszor látom azt, hogy azt hiszik, a Zealot meg fog halni az első után és fent marad minden :W

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#71790) micafighter válasza fogtunder (#71789) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Pedig az is logikus lenne ha ugy müködne.

(#71791) fogtunder válasza micafighter (#71790) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nem, mert nem azt mondja a kártya, hogy megismétli a hatást, hanem hogy újra elsüt egy ugyanilyen spellt. mivel másik spell, és nem az előzőnek a folytatólagos hatása, a Zealot a második kör után halott és nincs +spelldmg.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#71792) grizlisandor válasza rocket (#71787) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

LUL

Más play nem volt, de nyertem. :B

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#71793) .noxwill válasza rocket (#71783) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Malygos. Bitch. :DDD

Asszem ki kell probalnom egy ilyen dragonpriestet. :P ;]

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#71794) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Nem olyan rossz ez az OTK paladin, mint amilyennek leírtátok. :D Mage ice block ellen kimondottan hatásos, mivel minion hiányban nem igazán tudja spell nélkül megoldani.

1 Warlock ellen játszottam vele utólag. Végül kikaptam, mert pont meg tudta oldani Guldan körökön keresztül kint volt, így túl sok value-t nyert ki belőle. De végül 1 spell kijátszása fix lose lett volna neki. :)

(#71795) fogtunder válasza .noxwill (#71793) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Én ma a kombóval szórakoztam, de meglepő, milyen könnyen old meg a mage 4 prophet velent, majd rakja ki a questet és lövi szét az arcom 34-ről.

(#71796) micafighter válasza fogtunder (#71791) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Én a zealotos példára gondoltam hogy a spellpower miatti plusz sebzést egyesével tickeli mint pl az arcane missiles, vagy sem. Nem azt mondom hogy rossz a text mert ugy logikusabb ahogy ténylegesen müködik, de amugy se lenne hülyeség. Én is benézek néha ilyeneket az uj lapokkal, mondjuk ha nem csak hobbi lenne és ennek a játéknak a streameléséböl élnék meg, akkor venném a fáradtságot hogy az összes uj kártya effektjét tökéletesen megértsem :) Ugyhogy kicsit gáz szerintem amikor streamerek benézik :))

(#71795) fogtunder LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71797) Chumlee válasza KISDUCK (#71775) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Standarden próbáltad DK-val a jade rogue-t?

(#71798) F-ECT$ válasza micafighter (#71786) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Azért ez elég sok lapos combo volt.

Dive ever, work never.

(#71799) .noxwill válasza fogtunder (#71795) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Hát ez a baj a DK Mage-el. Abban a pillanatban hogy ki van játszva, az ellenfélnek reszeltek. Csak kérdés elő e jön mielőtt lezergelik az embert :D

All→M8

(#71800) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Azért Jainával ésszel kell játszani, mert ha nem vigyázol simán meghalsz amikor kirakod. Amúgy lehet lassan ismét megéri rogue-ban Leeroy + Coldblood + faceless kombót játszani. Elég greedy a meta és a nagyobb idegesítő tauntokra a virág.

Sokszor azt vettem észre, hogy nem nagyon tauntolnak ez ellenfelek, mert nem számítanak nagyobb burstre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.