Hirdetés

• h3lios

PH! addikt

Szerintem a fórumról most nálam szarabbul (arányokat nézve) senki nem fog nyitni.

209 packból (elgurult a gyógyszer) nyitottam 7 legendet:
    - Shaman DK
    - Paladin DK
    - 2 drop Prince
    - 3 drop Prince (legalább a 2 használhatót sikerült kinyitni)
    - Putriszájd
    - Lilian Voss
    - Lich King

Minőséggel összességében nem lenne bajom, mert oké.. Ott a 2 prince, de cserében sok más jó is esett.
    De ez 29,8 -as átlag, ami tragédia...
    Majdnem mindig a 40-es timeren kattant a legend, 1-2 kivétel javította csak az átlagot.

A dupe epic-ek meg viccek voltak 6 darab hunter nyílvesszőt nyitottam 4 simát és 2 goldent... Nyilván utóbbiak mentek a levesbe. Összesen egyébként 6 golden epic jött, tehát ezeknek a száma oké volt.

Aztán mivel volt 20k dustom idegből legyártottam a maradék Hero-kat. Igazából a Druid-Rogue-Warlock-Mage számomra fix craft lett volna, egyedül a Warrior volt agyalós, de azt is lecraftoltam, hátha jó lesz.

Ja igen, és én is a Hunter -t kaptam a küldi végén.

Amik maradtak hátra és számra nagyon kérdőjeles a craftolásuk:
    - Arfus -> lehet jó, de inkább hátrány a priest ellen (és amúgy sem akkora value 4 manáért.
    - Bolvar - > meglátjuk mennyire fog működni, valszeg craft lesz belőle, mert rohadt jó steed target és könnyű buffolni még a control palában is a wicker + 2 taker miatt.
    - Druid pók -> nem látok benne fantáziát, 9 manáért szörnyű body amit kinyírni is nehéz és még taunt sincs rajta
    - Rotface -> nem tudom, hogy mennyire leszt jó, valszeg annyire, mint a Kompresszor. Annyi szól mellette, hogy sokkal könnyebb triggerelni az effektet (de szép magyar kifejezés volt :DDD )
    - Benedict Pingpongmeccs: Meme lap, ha bontottam volna örülök neki, de craftolni nem fogom
    - Miss Discard - > Hulladék a szinergia, köszi nem kell
    - Morabi - > Nem lesz jó a Freeze shaman, vagy legalábbis nem ezzel a lappal. Túl lassú és alulstatolt.

Epic-ek közül is van 1-2, amit sajnálok, hogy nem nyitottam, pl. Priest mini MC -ből 1-et se sikerült, Statue-ból is csak 1-et. Warriornál nyitottam vagy 4 Bring it On-t, de 1 Dead Men's handet sem...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825