Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#71401) lm83 válasza tomazin (#71381) üzenetére

lm83
(senior tag)

Na azért erre számítottam mint ungoro előtt...

(#71402) skitzoo

skitzoo
(senior tag)

80g csere valaki? :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#71403) lm83

lm83
(senior tag)

Ha átváltok craftra a kollekcióban már meg lehet nézni az új kieg lapjait, hirtelen azt hittem már lekraftolni is le lehet :F

(#71404) skitzoo válasza lm83 (#71403) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Én tudtam craftolni reggel ipadon. Gépen nem engedi. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#71405) sagem válasza wjbhbdux (#71386) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

No, bár még semmit nem tudni róla, de a Valve/Steam párost senki nem veheti félvállról, én kíváncsian várom :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#71406) DJGABI válasza skitzoo (#71404) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

új lapot? dehogy tudtál

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71407) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

80-as csere nálam!

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#71408) ígyvanferi válasza wjbhbdux (#71386) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Na ez még érdekel is. Kártyajáték a dota világában. :Y Már most imádom. A dotahoz már öreg vagyok és lassú, de kártyajátékként király lehet.

(#71409) lm83 válasza skitzoo (#71404) üzenetére

lm83
(senior tag)

Hát androidon sem engedte most...

(#71410) vzarmo válasza wjbhbdux (#71386) üzenetére

vzarmo
(őstag)

majd telepakolják skinekkel és egyéb szirszarral, aztán mit számít milyen lesz a játék, a népek vinni fogják mint a cukrot. :)

(#71411) skitzoo válasza DJGABI (#71406) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

:U :U :U

(#71412) fogtunder válasza whitezo88 (#71407) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

elkelt

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#71413) whitezo88 válasza skitzoo (#71411) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

be tudod rakni a deckbe?

mod: ötödik! [link]

[ Szerkesztve ]

(#71414) F-ECT$ válasza whitezo88 (#71413) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Gondolom erre nem ver most el 1600 dustot, hogy kipróbálja :)

Dive ever, work never.

(#71415) Scale válasza F-ECT$ (#71414) üzenetére

Scale
(őstag)

De 3200-at lehetséges, azt választotta ki :DDD

(#71416) skitzoo válasza whitezo88 (#71413) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Nem lehet berakni a deckbe sajnos. :(
edit: nem ezen probáltam ki. egy sima common kártyán. 120 packből csak kiesik Goldenbe.. Ha meg nem akkor mehet neki a craft. :DDD
edit2: 80g-t még mindig cserélnék.

[ Szerkesztve ]

(#71417) micafighter válasza thesound (#71378) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nekem lefrissült tegnap playről, utána viszont a játék bugzott, el se akart indulni. Feljött egy új ablak, mint ha újra akarná rakni a játékot, tovább mentem, de mindig kifagyott, a HS képernyőig se jutott el. Most nézem megint, elkezdte a játék is frissiteni magát végre.

Más: Amazon coinnal vett valaki mostanában pakkot? Szerintem az lehet most a legolcsóbb verzió, főleg amióta nálunk árat emeltek.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#71418) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

Istenem csodálkoztam pár napja sok volt a secret hunter. :))
[link]

(#71419) fogtunder válasza micafighter (#71417) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem végül úgy volt, hogy először a játék frissült le, aztán küldött át play store-ba, minden simán ment. viszont ma friedly közben üres volt a contact listám, nem láttam senki, Blizz kliensben viszont semmi baj nem volt :F

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#71420) fausto válasza Chumlee (#71418) üzenetére

fausto
(őstag)

Karazhan idején toltam Secret Hunter-rel, akkor nagyon szerettem. Most kaptam egy secret-es quest-et, mentem vele pár kört, de nem olyan ütős, mint anno.

(#71421) Chumlee válasza fogtunder (#71419) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Az én sem értettem leszedett 450 mb utána átküldött a play áruházba és ott még pluszba 40 mb töltött le . :F

(#71422) thesound válasza micafighter (#71417) üzenetére

thesound
(őstag)

Én töröltem és újraraktam, úgy frissített. Beléptem, de nem játszottam azóta, de látszólag ok.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#71423) micafighter válasza thesound (#71422) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Most lefrissült, és nekem is látszólag OK.

Megnéztem amugy amazon coinnal az előrendelés 11.500 Ft lett volna.

(#71424) micafighter válasza micafighter (#71423) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ja és vicces amugy hogy mikor USA-n kivül árat emeltek az USA régióhoz igazitva, a magyarázatuk az volt, hogy nem volt fair az USA játékosokkal szemben hogy máshol olcsóbb volt a játék, csak épp azt felejtették el emliteni hogy amazon coin akciók is leginkább USA-ban szoktak lenni :DDD Az amazon coinnal most akció nélkül lenne 11500 Ft-ban a kieg, erre szoktak még jó kis 20-30%os akciókat, de volt már talán 50% is. Szegény amcsik :))

(#71425) jr1994 válasza skitzoo (#71416) üzenetére

jr1994
(PH! addikt)

Elkelt :R

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71426) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Hogy lesznek ezek a KFT-s relelase eventek, milyen questek jönnek, milyen rewarddal, illetve mikor érdemes a packokat kinyitni? (Most hirtelen nem lelem a reddites postot.)

Dive ever, work never.

(#71427) h3lios válasza F-ECT$ (#71426) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Event nem nagyon lesz, kapsz 3 packot a launchnál, mint ungoro-nál. Illetve le tudod tolni a prologue-ot ahol megkapod a DK-ot.

B-tag: H3lios#2825

(#71428) micafighter válasza h3lios (#71427) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

De ha DKt szeretnél nyitni akkor érdemesebb prologue elött a pakkokat kinyitni, mert ugy nagyobb eséllyel nyitsz DKt.

[ Szerkesztve ]

(#71429) F-ECT$ válasza micafighter (#71428) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Viszont ekkor megvan az esélye, hogy duplikáltat kapsz, nem?

Dive ever, work never.

(#71430) Scale válasza F-ECT$ (#71429) üzenetére

Scale
(őstag)

Na ez egy jó és fontos kérdés, hogy ha pl megvan a 9 DK-ból 8, és ezután tolod le a prológot akkor biztosan azt az 1-et adja meg, vagy random hogy mit ad a prológért?

(#71431) eLit-MiLan válasza KISDUCK (#71385) üzenetére

eLit-MiLan
(őstag)

Sikerült, USD-ben számolta, annyit is vont le, és az eu-s accom kapta meg, remélem nem kerülök bajba miatta :D

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#71432) h3lios válasza F-ECT$ (#71429) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nem kaphatsz dupe-ot ! Az egyik DEV írta redditen, hogy az ilyen reward mechanika is figyeli, hogy mi van meg a szettből és még 1 ugyan olyat nem adhat.

(#71433) micafighter válasza h3lios (#71432) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Igy van, itt a link: https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/6ltm3b/before_you_forget_complete_prologue_first_open/

Jah és volt itt kérdés nemrég hogy vajon mit kapunk majd még rewardnak, irtam hogy szerintem pakkokat, átturtam most a blizz hivatalos hireit a kiegröl, az egyikben találtam hogy a bossokért free pakkokat kapunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#71434) tomazin válasza eLit-MiLan (#71431) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

hát pedig van rá esély. pénzt adni egy ilyen cégnek...elítélendő ;]

(#71435) Mahamoti

Mahamoti
(újonc)

Én két lapot is aranyban akarok tudni a gyűjteményeben, tehát legyártom őket, jöhet a bontás és nem lesz duplikáció?

(#71436) micafighter válasza Mahamoti (#71435) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Én is ezekkel szemeztem, plusz a pala DK kéne még goldenben.

(#71437) balisz válasza Mahamoti (#71435) üzenetére

balisz
(senior tag)

Nem lesz.

(#71438) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Nem tudom, én valahogy sosem tudtam rávenni a golden craftra. 1-2 esetben előfordult, de max rare- common szinten, pl. annó a cthun buffer lapokból minden neutral megvolt 1 kivétellel.

Legendary-ból viszont szerintem nem éri meg, pláne ha nem vagy nagyon eleresztve. N'zoth-ot talán megéri, mert 1 full boardnyi golden lapot hoz vissza, ami valóban jól néz ki. Talán a Lich kingre is igaz ugyan ez, mert golden lapokat fog summonolni, gondolom én.

Nekem most jelenleg 12k dustom van, 130 nyitásra elegendő goldom van az előrendeléssel együtt. Majd meglátjuk mire lesz elég. Most már közel sem vagyok olyan bizakodó a lapok minőségét illetően, mint ezelőtt 2 héttel. Epicből kb. 4-5 van amire azt lehet mondani, hogy jó a több crap.

Legendary-ból pedig rengeteg rossz lehetőség van. Kezdve a 3 prince-el, amitől az isten óvjon meg.... :U
Arfus-t sem szeretnék nyitni, mert nagyon sok lehetőség van, amivel megszívod. Priest ellen kapásból halott lap, mert nem éri meg bekockáztatni 1 potion of madness-t.

Szerintem amikre biztonsággal ki lehet jelenteni, hogy biztos craft:

- Lich King
- Paladin DK
- Rogue DK
- Druid DK

A többi szerintem mind rizikós, amikben látok potenciált:

Mage DK, Warrior DK, Shaman DK, Warlock DK (ha wild-ot is szeretnétek játszani, 1 demon Reno-ban elmebeteg, sokkal jobb end game, mind Jarrax).

Szerk: Azért nem bánnám, ha a Lichkinget kidobná a játék nekem Goldenben. :))

[ Szerkesztve ]

(#71439) tomazin válasza Mahamoti (#71435) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

2 golden leg, amiről még azt se tudjuk, hogy használható lesz-e egyáltalán. just wow

(#71440) DaveNo1 válasza h3lios (#71438) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Rugó dkt eddig minden pro dustnak mondta

You are not prepared.

(#71441) micafighter válasza h3lios (#71438) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Pont a legendary az, amit "megéri" goldenben craftolni, a többiből kettő kell, igy azok elég drágák, leginkább az epic. Én craftoltam már jópár golden lapot, az Nzoth-os logika mentén, őt is lecratoltam, meg mellette olyan discover effekteket, amiket tudtam hogy erősek és sokáig a játékban fognak maradni, pl a mage epic Glpyh, Drakonid Operative, az 1/3 discover a dragon, kazakus, ezeket lecraftoltam goldenben mert a discoverelt kártyák is goldenek. Tudom sokaknak ez dust kidobás, de nekem ezeknél megérte a golden craft. Az új kártyák közül Sindragosa szerintem nem nagyon lesz játszható ugyhogy azt skippelem, a Lich King-el szemezek, meglátjuk mennyire lesz erős, ha jó lesz a metában és nem nyitok simát akkor golden craft lesz, ahogy a pala DK is. Lich King az golden DK lapokat fog adni, a pala meg golden fegyvert, golden heropowert meg hero artot, és golden Dude-okat idéz.

(#71439) tomazin az eszedbe jutott, hogy nem biztos hogy mindenki azért játszik, hogy minden hónapban a lehető legjobb rankot grindolja ki? :) Mert tegyük fel, hogy ő nem ezért játszik, onnantol kezdve irreleváns a kártyák erőssége és hogy hány Tier 1 deckben vannak benne ;)

(#71440) DaveNo1 a hearthstone developer hapi meg azt mondta, hogy a rugó DK az fix auto include lesz az elkövetkező években. Kiváncsi leszek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71442) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Amnesiac/Muzzy/Nostam/TheRat/Yoitsflo listája [link]
Pl Valeerát közepesre lőtték be de Jainát kukára mind. Malfot meg mind topra.

[ Szerkesztve ]

(#71443) h3lios válasza DaveNo1 (#71440) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Rossz pro-kat néztél. :D Egyébként sem jelent semmit, a hunter quest-et mindenki OP-nek tartotta a rogue-ra dustot mondtak, de pont fordítva lett. :D

(#71442) whitezo88

Jaina-t majd meglátjuk, lehet életképes lesz az elemental - control / midrange mage. Ha a midrange verzió végén ott van jaina simán maxra healeled magad 1-2 elementallal a boardon. Blaze Caller: 7 mana deal 5 + heal 5.
Baron geddon - > max heal.

Ja várjál, hogy 2-en 1-esre értékelték az új palad DK-ot. :D Ennyi erővel én is elmehetek pro-nak... Ezek teljesen retardáltak. Konkrétan az egyik forbidden healinget kiváltja + kapsz mellé upgradelt hero power, szerintem ezek gyógyszerre isznak.

[ Szerkesztve ]

(#71444) tomazin válasza micafighter (#71441) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

és az eszedbe jutott, hogy aki játszik ezzel a játékkal az szeret nyerni is és hogyha annyira lesz valamelyik használható, mint mondjuk a kieg előtt ultragagbrutalnak tűnő hunter quest, akkor nem fogja látni a szép golden animációt, mert megunja, hogy rank20on 10x elverik, mire egyszer nyer :P :)

(de komolyra fordítva: én sem a rankért játszok mostanság, de amikor elvernek egymás után 5x akkor lehet inkább bezárom aznapra a játékot)

(#71440) DaveNo1 : a rugó questet is.

[ Szerkesztve ]

(#71445) micafighter válasza whitezo88 (#71442) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Bonemare-t mindenki ,,This card will be in nearly every deck it can be.". Nehezen tudom elképzelni :DDD Értem a value-t benne, de egyszerüen nem tudom elképzelni, egy win-more kártya, ha nincs lent lényed akkor nagyon gyenge alapból.. Kripp bog creeperhez hasonlította nyilván aréna vonatkozásban, azt mondta jó lap a Bonemare, de curve-on játszva általánosságban jobb egy bog creeper. Mindegy amugy melyik a jobb kicsivel, arénában mindkettő jó lesz, viszont constructeden nem játszunk bog creepert se :U

(#71446) h3lios válasza whitezo88 (#71442) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Bocsi, lejárt a szerk, nézegetem a lapokat és azt kell, hogy mondjam, hogy ezek az emberek meglepően buták első blikkre. Doomerangra, hogy lehet 1-es (legrosszabb) értékelést adni. A 3 manás rogue weapon szinte biztos, hogy bekerül majd a rogue paklikba, már azzal hardremoval-nak minősül. Fegyót kipakolod, arccal leveszel, mondjuk egy 6/6-ös dögöt, ami nem sebez rajtad, majd ledobod a fegyóval, amit vissza is kapsz teli charge-al.

Ez kiverte nálam a biztosítékot.

Eközben Bolvart mindenki 3-asra értékeli, holott lehet, hogy ugyan úgy dust lesz, mint az elődje. (van benne potenciál, de közel sem annyi, mint a DK-ban.
Még szerencse, hogy nem őket, hanem Thijs-t nézem, aki sokkal normálisabb véleményt alkot a lapokról (ja és nem mellesleg ért is a játékhoz).

(#71445) micafighter

Én Bonemare-t Hunterben simán validnak tartom, mert beast, átlagban van tokened kint. A többi kasztban átlagban van sokkal jobb alternatíva turn 7-re.

Egyébként akiktől néztem kártyaelemzőt az új mage 1 manás spellt sokra értékeli. Arcane blast + frostbolt kombinálva 1 kis flame cannon-el fűszerezve. Csak "sajnos" már nincs skillwaker, ami pinget szór a spellek után.

[ Szerkesztve ]

(#71447) micafighter válasza tomazin (#71444) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Attól még hogy valami nem Tier 1, még lehet játszható :) Miért ne játszana valaki pl a hunter questtel, ha neki bejön az a mechanika. Biztos vagyok benne hogy rank 10 fölött 50% fölött winráta hozható azzal is, ahogy hozható lesz majd az új lapokkal is :)

Egyébként pedig nem mindenki azért játszik, hogy nyerjen. Van aki pusztán azért játszik, mert egyszerüen szeret játszani. :P

(#71446) h3lios: ,,normálisabb" = a te véleményedhez közelebb álló :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71448) h3lios válasza micafighter (#71447) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

De most őszintén Bolvart hogy a sz.rba lehet a Paladin DK fölé helyezni erősségben ?! :C

(#71449) micafighter válasza h3lios (#71448) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Jogos :DDD Én is a szemöldököm ráncoltam azokon az értékeléseken. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71450) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Vajon a mai Brawlban lesznek új lapok, vagy megint pofára esünk? GVG előtt volt az hogy arénában előre lehetett játszani az új lapokkal.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.