Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #71276 üzenetére

    :K Ladder nem nagyon érdekel. Nem játszok annyit HS-el, hogy normális eredményt elérjek (rank5 / legendary). Ha az nincs meg, akkor meg minek szenvedni ladderrel? Rank20 is olyan jó, mint a r15. Nagyrészt annyit toltam, hogy a questek meglegyenek. Viszont questeket azért tolja az ember, hogy legyen gold, a gold meg azért kell, hogy legyen elég lapja, ami azért jó, mert jobban tud haladni ladderen... na itt jöttem rá, hogy miért nincs értelme questeket tolnom :) Ekkorra már összejött 12k, abból most ugye előttem 4k-t, hátha lesz valami legendary, de igazából már questelni se questelek talán 1 hónapja. Néha aréna, aztán ennyi. Így jó sok idő lesz mire elfogy a gold, de ha mégis elfogyna, akkor is pár quest, aztán lehet menni arénázni.

    Ha az ember ennyire keveset játszik, akkor vagy szenved budget lapokkal és deckekkel ladderen / casualon, úgy hogy igazán az új lapokkal sose fog játszani. Vagy elmegy arénázni, és akkor játszhat mindig friss lapokkal. Nyilván ehhez az is kell, hogy az ember szeressen arénázni, mert már mint a constructed, de én szeretek, szóval ezzel nincs gond :) Valahol jobban is élvezem, hogy ha "random" lapokból kell random helyezeteket megoldani, mint ha az előre "betanult" taktikát kellene kivitelezni (ugye constructed lényegében arról szól, hogy ismerd pontosan a paklidat, illetve ismerd a metában lévő többi pakli fontos lapjait, illetve win condicionjait és ezekből fakadóan, hogy várhatóan milyen lapokat fog kijátszani a következő körökben. Nyilván lehet máshogy is, csak akkor az már nem optimális :) ).

Új hozzászólás Aktív témák