Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz lm83 #70899 üzenetére

    Nem lesz rosszabb semmilyen esetben sem, mint volt.
    Eddig mi volt? Nyitottál egy legendaryt, vagy betörted, vagy nem. Mindkét esetben ugyanúgy kinyithattad újra.
    Ezentúl mi lesz? Nyitottál egy legendaryt, betöröd: ez esetben ugyanaz, mint eddig volt, kinyithatod újra, de kaptál ugye dustot. Ha nem töröd be, akkor pedig nem nyithatod újra, szóval jobban jártál.

    Tanulság? Ugyanaz, mint eddig volt: csak akkor törünk be kártyát, ha kell a dust egy teljes deck összerakására, és legendaryt csak akkor törünk ha már nincs más (vagy duplikált). Mivel ha összeraksz egy decket amivel jobb rankingot érsz el és/vagy jobban bejön és többet játszol, akkor már többet ért, mint az hogy nem nyithatod újra az adott legendaryt. Nyilván ha feleslegesen betörsz egy legendaryt és semmit nem craftolsz belőle és újra kinyitod... na ez nem a Blizz hibája :)

    Kanczy:
    Én ültem 12k goldon, mivel mostanában max arénázok, ezért kiegre se terveztem ellőni. Szóval elment 4k, de mivel amúgy se nagyon nyitottam paklikat gyakorlatilag nem lett duplikált lap, wildban jók lesznek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák