Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gmx9

    aktív tag

    válasz h3lios #67480 üzenetére

    Szerverekkel tényleg vannak gondok, meg az NA-s priorítás is szomorú, de szerintem a Blizz még mindig bőven a jobb cégekhez tartozik a nagyok közül. Steamen is vagyok és ami ott megy, azt nevezem igazán siralmasnak. Kb. egy éve akkora akkora exploit volt, hogy konkrétan mikor beléptél, más profilját láttad. Szerinted a Valve mondott bármit is? Belesz*rtak az egészbe, reddit közösség próbált infókat szerezni meg nyugtatni egymást.

    Legutóbb is volt egy szép dolog, mikor a CS-vel valami orosz hacker szórakozott, hogy 1 napig nem lehetett lobbyból meccset indítani, ezzel akarta felhívni a Valve figyelmét. Megint semmi infó, kb. másfél napra rá beböfögi redditre az egyik valve-os alkalmazott, hogy ja amúgy dolgozunk rajta. Lényeg, hogy a blizz legalább kommunikál, itt is egyből megjelent, hogy problémák vannak a szerverekkel, de dolgoznak rajta. Nem tudhatod mi a gond, mert emlékeim szerint ilyen nem volt mostanában, hogy konkrétan a kliensből is kivág, sőt, vissza sem enged, mindez EU-n és NA-n egyszerre lehalva.

    - Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Új hozzászólás Aktív témák