Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• NyxNyxNyx

addikt

Gwent nekem egyszerűen fusztráló. Csak úgy vagyok képes élvezni a játékot, ha én vagyok lapelőnyben, mert akkor enyém az utolsó lap és mondjuk egy weather akkor, vagy egy horn counterelhetetlen (nyilván, ha nincs lapja már az ellenfélnek). De ha én vagyok laphátrányba, akkor megy az imádkozás. A scoia'tael frakció képessége és lapjai lényegében biztosítja, hogy az esetek nagy részében ők legyenek lapelőnyben és emellé még a lapok is fusztrálóak amiket használnak. Random, de olyan random, hogy jó, vagy nagyon jó az ő szempontjukból. Na szóval visszatérve, Scoia ellen már ha besorol, fel akarom adni, elegem lesz, ki akarok lépni és letörölni a játékot, nem bírom elviselni ha nem nálam van a control. Monster-t ezért nem tudtam soha élvezni. Control Radovid és discardos Skellige tetszett a patchek előtt, de most ki kéne megint szenvednem a lapokat amik kellenek hozzá. Teljesen kiégetett a Gwent, még várok míg kijön a játék, ha lesz reset adok neki mégegy esélyt.

Ps.: Lehet az elején is csak azért tetszett, mert én viszonylag hamar megértettem a játékot és irtózatos win streakjeim voltak. Mindig szerettem noobokat alázni.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

Hozzászólok Aktív témák